Wpis z mikrobloga

@Jacaaa: @Morenk4: @MaxVerstapen: @Dlugi_1111:
Macie do polecenia jakiś hotel/motel - bez luksusów, byle by spać w normalnych warunkach. Plan na cały weekend? Jaki bilet/strefę polecacie? Polecane restauracje?
Generalnie jakieś rady.

Będziemy jechać osobówką w LPG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nocleg? Fajnie jak by był ze śniadaniem, ale ostatecznie nie musi. Plan - czwartek wyjazd, żeby być na luzie w piątek wieczór/noc. Planuję być tylko
@Gandezz: Ja miałem nocleg w mieszkaniu z airbnb, na miejscu była matka właścicielki mieszkania która kompletnie nie umiała angielskiego ale na migi mi starała się pokazać gdzie jest kibel kuchnia itd. Nie każdy ogarnia angielski, więc możesz nawet rozmawiać z kimś używając tłumacza byle żeby się dogadać. Ogólnie gotowałem sam z tego co kupiłem w sklepie. Jak chcesz pooglądać auta z bliska i bardziej się im przyjrzeć to polecam Bronze 1
@Gandezz Zastanów się nad całym weekendem. W czwartek organizowany jest Pit Walk, wpuszczają kibiców na tor, możesz przejść się aleją serwisową, poobserwować pracę mechaników, ważenie bolidów etc. Rok i dwa lata temu za trybunę Bronze płaciłem jakieś 80 euro za cały weekend, chyba najtańsza trybuna w całym kalendarzu. W 2018 był tam wielki mix kibiców, cudowna atmosfera. W 2019 sami Polacy xd
Hotelu szukaj w Budapeszcie, nie jest to jakoś specjalnie drogie