Wpis z mikrobloga

Cześć. Jakiej pensji żądać podczas negocjacji w moim przypadku?
Nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia. Bardzo proszę o pomoc.

1. Programowanie frontend. (Znam się do też dobrze na backendzie: ASP.NET oraz Node.js, ale mam przydzielane zadania stricte frontendowe)
2. Warszawa, Śródmieście.
3. Duża korporacja.
4. Jestem na stażu, umowa zlecenie, zarabiam 20zł brutto / h.
5. To moja pierwsza praca.
6. Czwarty rok studiów informatycznych.
7. Podczas stażu sumiennie, dokładnie i punktualnie wykonuję swoje obowiązki.
8. Dobrze odnajduję się w przydzielonych mi grupach developerskich.

Bardzo dziękuję za jakiekolwiek sugestie.

#programowanie #programista15k #javascript
  • 5
  • Odpowiedz
@terminarrator: bierz cokolwiek Ci dadzą na początku i nie szalej, niepewne czasy teraz na rynku juniorów. A jak już będziesz miał robotę stabilną w miarę to zacznij szukać gdzie indziej czegoś lepiej płatnego. Jak znajdziesz to idziesz do szefa, że fajnie u niego, ale rzucają w Ciebie kasą i szkoda nie brać, co on na to ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wyrówna Ci warunki do konkurencji - zostajesz,
  • Odpowiedz
@terminarrator: Najlepiej spróbuj się zorientować jakie są widełki na danym stanowisku, jak dobrze pogrzebiesz w necie masz szanse je znaleźć. Z tego co widzę junior frontend ma aktualnie 4500 brutto mediane więc musisz sobie określić jak blisko tej kwoty jesteś jeżeli chodzi o poziom umiejętności i jak bardzo pracodawcy może zależeć na tobie.
  • Odpowiedz
@terminarrator: sorry ze sie wtrace ale cisnalem przez dlugi czas backend w Pythonie (Django) i niestety ofert na ten moment jest zero (jedynie regular z wymaganym wlasnie JavaScriptem). Zaczalem teraz uczyc sie JS’a i chce wlasnie brnac w ten backend. Dlugo szukales oferty stazu/pracy z Node.jsem? Mam nadzieje ze nie ma takiej tragedii jak z Django
  • Odpowiedz
@pionas1337: Szukalem pracy kilka miesiecy podczas semestru na studiach. Aplikowalem na .NET deva. Mialem 2 oferty na .NET deva oraz jedna na Jave. Wybralem oferte z Java. Jako ze do Javy sie nie dotykalem przez 2 lata, to powiedzialem po miesiacu pracy ze chce jednak pisac frontend, bo JS znam dobrze. Dlatego teraz zajmujé sié frontendem.

Moi koledzy i kolezanki z grupy ze studiow nie moga znalezc zadnej pracy dla software
  • Odpowiedz