Wpis z mikrobloga

Mirosławy, cieknie mi z kibla ( ͡° ʖ̯ ͡°) (miejsce wycieku zaznaczone w kółku)

Da się to ogarnąć kompletnie bez znajomości hydrauliki/budowlanki oraz bez kupowania narzędzi o równowartości wizyty hydraulika?

Nie wiem czy szukać całej takiej rury czy tylko tej obręczy na końcu i czym to uszczelniać, jak to zdjąć, jakie narzędzia nic.

Jakieś rady? Zastanawiam się czy z drugiej strony też to nie puści niedługo, nie wygląda to dobrze (już pomijam estetykę)

#hydraulika #remontujzwykopem #remont #kibel #pomocy
noekid - Mirosławy, cieknie mi z kibla ( ͡° ʖ̯ ͡°) (miejsce wycieku zaznaczone w kółk...

źródło: comment_15993294358ZHG0WcZsoQ2RGrdD1MBj1.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@noekid: specjaliści się znaleźli xD nie trzeba żadnych narzędzi, kup złącze elastyczne do WC koszt 30-50pln, to wyrzuć i zamontuj nowe, jedynie czego potrzebujesz to płyn do naczyń żeby uczeszcelka łatwo weszła na kibel. I koniec.
  • Odpowiedz
@BajerOp: napisałem, że się nie znam, a ci mi po 2-5 słów odpowiedzi piszą xD gorzej jak na elektrodzie, ale podziałam słowami kluczowymi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noekid: Jak chcesz zrobić i zapomnieć, kup drugą harmonijkę. Jak chcesz na szybko, kup uszczelniacz dekarski jasny, wytrzyj to miejsce do sucha i zababraj uszczelniaczem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@noekid: nie, to zwykła gumowa uszczelka na wcisk zakładana na ceramikę tam gdzie się łączy. Ale generalnie tak w środku w tej rurze.
  • Odpowiedz