Wpis z mikrobloga

@PROponujek: Mam wrażenie, że od wczoraj jedynymi, którzy mówią jak jest są Stanowski i dziś Rokuszewski w #stanfutbolu. Wczoraj Borek ze Smokiem starali się przez pierwsze 20 minut bronić kadry i chwalić za bieganie i przesuwanie. Włodarczyk dziś też na początku na siłę wcielanie się w adwokata Brzęczka. Wiedzą, że walenie w kadrę objawiłoby się fochem Bońka i mniejszym dostępem do informacji zza kulis. A tu trzeba walić i bić
  • Odpowiedz
@Shatter Wystarczyło mi pierwsze 15-20 minut, gdyby nie Stano, który potem nadawał ton dyskusji w kierunku grillowania, to Smoku z Borkiem by się tak kręcili jak gówno po naciśnięciu spłuczki, mówiąc, że a to fajna akcja tego Piątka, że 10 miesięcy przerwy, że sobie przesuwali, a to trzeba sobie uplastycznić, unaocznić, usystematyzować, a Holandia to potęga światowa i przyszły mistrz Europy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Shatter: Jak dla mnie wypowiedź Włodarczyka to było takie "trener jest jaki jest, kadra nie najlepsza, #!$%@? mamy, #!$%@? gramy i po co ten cały raban twitterowy?". Pomijając już to, Boniek i tak wyparował z twittera od wczoraj. Wygramy z BiH po farfoclu i się zaloguje pewnie.

Ja osobiście uważam, że tej reprezentacji potrzebny jest #!$%@? w stylu Bayern - Barcelona, dostać 0:4 w czapę, albo jakaś porażka ze słabym rywalem
  • Odpowiedz
@Ascendant_: Co racja to racja wtedy byli Glik, Piszczek i Krychowiak w szczytowej formie, którzy tak naprawdę definiowali defensywę, a do tego na skrzydle Błaszczykowski przeżywający drugą młodość. Obecnie mamy chimerycznego Bednarka, na prawej stronie mogą grać nieźli, ale nie dorównujący Piszczkowi Bereszyński i Kędziora, do tego Błaszczykowski już praktycznie nie ten poziom, a z Krychowiakiem nie wiadomo czy jeszcze będzie go stać na taką grę jak przed przejściem do PSG.
  • Odpowiedz