Wpis z mikrobloga

Chciałbym od siebie dodać coś na temat moich przypuszczeń co do powodu(ów) likwidacji kanału przez kwietnia.Trafiłem na wasz topic w zasadzie szukając info o tym czemu on to wszystko zwija mimo posiadania sporej fan base'y i dużej ilości filmów które nagrał, bycia znaną osobą (sławną/niesławną?) bo swoich wrogów to on z całą pewnością ma, aczkolwiek sądzę że on się wycofał bo doszło do tego na co się zanosiło już dłuższy czas a jak ktoś oglądał jego filmiki parę miesięcy wstecz, parę lat wstecz to jakby tak sobie to w głowie poskładać to wychodzi na to że:

1.jego matkę szykanowano, wydzwaniali do niej jacyś ludzie, nachodzili, grozili jej bodaj śmiercią a o ile wiem jest to starsza osoba a do tego schorowana, była afera z rzekomym wypadkiem czy zabójstwem, był filmik i moim zdaniem to może być jeden z powodów.

2.Prawdopodobnie "ktosie" się za niego wzięły i ktoś mu sprawę jasno postawił że jak nie przestanie pewnych tematów podejmować (to ostatnia szansa) to go po prostu zabiją, jego lub jego matkę a kto sie orientuje na jaki grząski grunt można wdepnąć babrając się w takich tematach ten wie że wielu ludzi zjadło na tym zęby w najlepszym wypadku.W każdym razie sądze że kwiecień po prostu odpuścił ze względu na dobro rodziny, przyjaciół bo odnoszę nieodparte wrażenie że musiało się na to składać już dłuższy czas a te argumenty które ja przytoczyłem to jest tylko wierzchołek góry lodowej.

Pole do dalszych dywagacji zostawiam wam, oglądam jego kanał od dawna, wszystkie filmiki widziałem, nawet te których na kanale nie ma o ile wiem (a są takie np na porozmawiajmy tv czy na niezależnej telewizji) i szkoda typa i filmików, choćby nawet to były półprawdy to facet ma dar do opowiadania niczym Gandalf więc wartałoby mieć jego filmiki na dysku i sam nie wiem czy nie pościągam tych dłuższych niż kilka minut, może dodałbym je na jakiś nowy kanał (oczywiście zgoda kwietnia by się przydała dlatego lepiej się wstrzymać z tym dopóki nie uda się komuś oficjalnie z nim skontaktować i potwierdzić że można).Możliwe że powtanie jakaś "szara strefa" jego filmów podobnie jak to się stało z filmami Varga Vikernesa (Count Grishnack) po tym jak bodaj 2 krotnie mu pousuwali wszystkie filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#dariuszkwiecien