Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirko! Jestem już tutaj z wami od dawna, natomiast ten post muszę napisać z anonimowych. Mam 20 lat, zaraz idę na studia. Nie jestem może jakoś super ambitna, ale na studia które mnie interesują, będę musiała się przeprowadzić do większego miasta. Rodziców niestety nie stać na to, żeby mnie utrzymywali. Wiadomo, dorzucą mi trochę grosza, ale nadal pozostanie mi kilka stówek do zapłacenia za pokój czy jedzonko. Także nie pozostaje mi nic innego jak połączyć pracę ze studiami. No właśnie- praca. Nie brzydzę się ciężką pracą, praktycznie całe wakacje przepracowałam jako kelnerka, i nawet miesiąc w drukarni. No mniejsza, wymyśliłam sobie, że będę sprzedawać moje znoszone, nieprane gacie czy skarpetki. No i pytanie jak się do tego zabrać? Mam kilka pytań:

1. Gdzie sprzedawać taką znoszoną bieliznę- olx, allegro? Może na jakichś forach się ogłaszać? Słyszałam coś o garsonierze, ale nie wiem czy to dobre forum na takie ogłoszenia. Czy może nawet na wykopie się ogłaszać?
2. Jak rozwiązać kwestie płatności? Jeśli nie sprzedawałabym przez allegro tylko olx to jak ogarnąć kwestię płatności? Przesyłka za pobraniem? A co jak ktoś nie odbierze paczki? Płatność z góry? Tego nie potrafię rozgryźć, żeby było w miarę bezpiecznie, żeby mnie nikt nie oszukał ;(
3. Czym najlepiej wysyłać? Paczkomaty? Najlepiej tak, żeby było anonimowo, żeby ktoś komu to wysyłam nie mógł dotrzeć do mojego adresu zamieszkania, imienia czy nazwiska.

#pytanie #rozowypasek #sprzedazinternetowa #allegro #olx

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f52b6046c849ff6cfff3f67
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12