Wpis z mikrobloga

@DumnyZdun: Ale wyraźnie napisałem że chwalę bo graliśmy powyżej oczekiwań, nigdzie nie napisałem że gramy zajebiście, nie graliśmy źle albo tragicznie jak oczekiwała większość kibiców. Mylisz pojęcia kolego.
@Minieri: Graliśmy źle. Jeżeli zawodowi piłkarze, grający w reprezentacji nie są w stanie wyjść spod pressingu, nie umieją przytrzymać się przy piłce dłużej niż 5 minut, tracą piłkę przy prostych podaniach-to w mojej opinii jest zła gra. Chwalenie Ich za to ze nie #!$%@?śmy 5-0 niestety przypomina mi bardzo smutne czasy w historii naszej reprezentacji.
No i tutaj rozmijamy się pod względem oczekiwań.
@DumnyZdun: W pierwszej połowie graliśmy tak jak się powinno grać z mocniejszym rywalem na ich terenie, czyli przede wszystkim zadać o defensywę i szukać swoich sytuacji, które w pierwszej połowie były. Przypominam że najgroźniejszą akcją pierwszej połowy była akcja Polaków właśnie. Kiedy już mieliśmy piłkę nie wyglądało to źle (nie pomyl znowu z zajebiście). Druga sprawa to tak - trzeba mieć oczekiwania i warto żeby były realistyczne bo na ich podstawie