Wpis z mikrobloga

@StraznikGrobowca: A co to Bartek jest, koncert życzeń, że ma powiedzieć to co ona chciałaby żeby mówił o niej? Żeby nie było, że powiedział coś za mało? To niech się wykaże i kopnie swoją dumę i niech zrobią wszyscy "skłóceni" wspólnego "lajwa". To wyjaśnią widzom każdy po kolei w atmosferze mediacji. Ciekawe czy Panie byłyby takie wygadane podczas takiej konfrontacji - wszyscy razem przed oczami widzów.
@TheMan: Chyba chodzi o to, że Bartek tę Małgosię obsmarował troche, kiedy ona w swoim oswiadczeniu nic na niego nie napisała. Sam Bartek na live troche #!$%@?ł jakie one nie są złe, ale słowa nie pisnął, że on coś kiedyś #!$%@?ł, co też jest trochę podejrzane. Mógł jej sprawę też skomentować krótkim: nie dogadaliśmy się w pewnych sprawach i każdy poszedł w swoją stronę. Nawet jeśli to co on powiedział to
@Nicolai: Ja nie mówię, że to dobrze, nie naskakuj na mnie. Napisałam tylko, że mogli być nawet dogadani z tymi spóźnieniami jej (sytuacja z koncertem rzeczywiscie troche yikes, ale to inna sprawa), a on teraz wywraca kota ogonem. I na początku odnosiłam się do samej Małgosi Kozłowskiej, nie do Karoliny i Sylwii
Na live powinien odnieść się tylko i wyłącznie do Sylwii i Karoliny, bo to one gównoburze robiły.
Niepotrzebnie poruszał
Erinalle - @Nicolai: Ja nie mówię, że to dobrze, nie naskakuj na mnie. Napisałam tylk...

źródło: comment_1599214896ZuiJB4mBWYaB2YLUvlnqsl.jpg

Pobierz
@Nicolai: Wydaje mi się raczej, że Izdebskiemu chodzi bardziej o to, że Bartek coś postanowił i elo, nie wysłuchał i nie wziął pod uwagę co inni mają do powiedzenia w kontekście prowadzenia studia, jego przyszłości czy własnie wspomnianej współpracy. Bartek na live powiedział, że Izdebski miał coś jeszcze nagrać, ale w końcu się nie odzywał do niego tak jakby to Izdeb miał wyjść na tego złego, bo w końcu Bartka olał
@Nicolai: Raczej chodzi mi to, że własnie Bartek sie zesrał pod siebie i postanowił powyciągać brudy z życia prywatnego innych. Co do pożycia Sylwii to juz w ogóle było niesmaczne z jego strony czytanie tego pytania i odpowiadania na nie.
Co do samej Sylwii to raczej rozkręci to bardziej i powyciąga jego brudy. Jeszcze nic oficjalnie nie napisała, tylko tyle co komentowała w czasie jego live "Na scenę spóźniłam się 5