Wpis z mikrobloga

Gdy atencyjny puszczalski fejk-szlauf z Instagrama czeka na kasę za nudesy dwa dni, a tak naprawdę ch*ja dostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo niecierpliwe osoby.
Wkrótce wrzucę relację na bloga "Wyślij BLIKiem, rób ekspresowy, bo nie mam na doładowanie do telefonu" "35 zeta za nudesy i filmiki!" tfu. Oczywiście screen z wpłaty jest przerobiony
#nudes #instagram #szlauf #atencyjnyrozowypasek #rozowypasek #internet
Pobierz patryk-witczuk - Gdy atencyjny puszczalski fejk-szlauf z Instagrama czeka na kasę za ...
źródło: comment_1599204745jBV3QpIhzp5wUO3XBLAB4J.jpg
  • 20
@zartos: ja z kolegą miałem eldorado na fake profilach na portalach erotycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety w tamtych latach źródełko wygasło, bo wprowadzili różne weryfikacje (). Czasami się zastanawiam czy nie zrobić hobbystycznie nowych profili(teraz jest więcej możliwości i można przerobić fotki tak, że ciężko się kapnąć) i nie ponaciągać koniobijców na parę $ ( ͜͡ʖ ͡€)
@zartos: Bardziej myślałem o założeniu profili na serwisach typu zbiornik. Tylko trzeba byłoby przygotować, przerobić kilkanaście zdjęć wygrzebanych z czeluści internetu i stworzyć "wiarygodny profil". ( ͡° ͜ʖ ͡°)