Wpis z mikrobloga

co wy wiecie o #przegryw, te historie typu nie mam nikogo to nic, ja dzisiaj odbieralam wspolokatorce paczke z telefonem z #paczkomat u #inpost bo mnie poprosila, po drodze weszlam po soczek do aldi i zostawilam ta paczke na kasie, ogarnelam po 20 minutach, ale wrocilam pytac i juz jej nie bylo,ktos po mnie musial zabrac, teraz czekam do 23 jak wroci i kombinuje jak to wyjasnic, bo jak bede musiala splacac to chbyba sie zabije, a jak zabral ja ktos uczciwy i zadzwoni pod numer z etykiety to jeszcze gorzej bo dowie sie o tym nie ode mnie tylko obcy czlowiek da jej paczke jprdl miasto zlodzieji #krakow jestem gapa roku
  • 30
@RezyserKinaAkcji: 1) pol roku pracowalam na drugiej warstwie centralnego monitoringu i pewnie wielokrotnie widzialam cie kupujacego sobie fajeczki i wiem ze to tak nie dziala 2) jak go znajda skoro wyszedl? musialbyby byc stalym klientem a to moj market i znam mniej wiecej stale mordy z widzenia 3) mam zle doswiadczenia z polska policja, zwyczajnie tego nie chce
@KingaM: Nie wszystko stracone. Możesz utrudnić użycie telefonu złodziejowi, a nawet go zlokalizować. Potrzebny jest numer IMEI oraz kontakt z serwisem producenta. Jak zgłosisz telefon jako kradziony, to złodziej nie będzie mógł odblokować bootloadera i zmienić oprogramowania w telefonie. Serwis będzie mógł również ten telefon zdalnie zablokować w przypadku gdy ktoś wsadzi do niego kartę SIM.