Wpis z mikrobloga

ponoć Madzia ma koronke od tygodnia, ale to nic właśnie słyszałem strzały i uderzenia bomb ---> to ból 4 liter wiecznego nieroba Atylli i jego tępej dzidy że każdy ich zlewa, a Madzią media się interesują. Właśnie zarzucili w domyśle Madzi że kłamie że ma koronke i pewnie jest opłacana + wstawka z nazistami:) Pośmiałem się z tego stulejarza, bo socjopata pewnie nie może zrozumieć "czemu ona a nie on" :)
#bigbrother
  • 10
@kipman1:Oj, ten ból jest straszny. Nawet na jego story się dostałeś XDDD.Chłopina całkiem nie ogarnia SM a już IG to dla niego czarna magia. Najlepiej mu wychodzi restream z TV co aktualnie ogląda a i tak puszcza po dwa razy to samo no i obowiązkowo na obu profilach xd.
Nie jest w stanie cokolwiek ciekawego zaprezentować choć udaje najmądrzejszego
Każdy mierzy swoją miarką. Jeśli on łże jak najęty a prawda mu
@crazy_frog: hahaha czuję się uwieczniony, teraz będę miał "fejm" prawie jakby wypromowała mnie maffashion na story:) a tak na serio to już 2 raz zostałem uwieczniony, za pierwszym razem nawet dostałem kilka wiadomości prywatnych od ludzi z jego profilu że mieli go na IG z przyzwyczajenia od końca BB, a jak poczytali sobie na wykopie różnych spostrzeżeń odnośnie jego osoby to stwierdzili że naprawdę jest to foliarz, socjopata i stulejarz:) chociaż