Wpis z mikrobloga

@Bender515: nie słyszałem jeszcze, żeby w związku z powstaniem flankerów, główny produkt linii zmieniać na flanker i sprzedawać pod dwoma nazwami. Fuck logic.
Tak jak pisałem wyżej. Jeśli wciąż nie wydaje ci się to absurdalne, to wejdź na fragrę i posprawdzaj.
  • Odpowiedz
@dr_love: na stronie Muglera zwykły cologne nie występuje. To nie jest tak, zrobili rebranding połączony z reformulacją?

According to Thierry Mugler, Come Together (Green) is the original Mugler Cologne fragrance repackaged. However, for some reason, this version is slightly more bitter than Mugler Cologne, especially in the base. I just tested both side by side, and sure enough Come Together is just a tad bit different.

https://www.basenotes.net/threads/462631-Is-the-new-Mugler-Cologne-the-exact-same-as-the-original
  • Odpowiedz
@dr_love: Czyli nie zrobili jako takich flankerów cologne, tylko całą linię cologne i nie ma jednego głównego zapachu, bo ten został wycofany. Come together zastąpił standardowy Cologne, jednak wszystko wskazuje na to, że to nie jest dokładnie to samo co było.
  • Odpowiedz
@Bender515: ja sam siedzę jak coś xD. Nie. Starego znam, nowego nie. Opinie też się różnią. Pytanie na ile różnice są kosmetyczne i wyczuwanie ich to zboczenie a na ile to faktycznie różne zapachy.
  • Odpowiedz
@FELIX90: ja tam się będe upierał, ze to jest to samo. A to, że pachnie bardziej gorzko to może być dlatego, że jest świeżo co rozlewany do flaszek a tamten już leżakuje. Nawet skład może być identyko. Ta sama formuła Diora Homme może też pachnieć inaczej bo po prostu "dojrzała" we flakonie, Normalna sprawa.

@Bender515: testowałem całą serię będąc w Mediolanie. Pachnie tak samo. Nie ma sensu sobie zaprzątać głowy
  • Odpowiedz
@dziczyznaa: @Bender515: @FELIX90: Trwałość identyczna. Przy dwóch psikach na zgięcie łokci zapach robi się bliskoskórny po 2 dwóch godzinach. Da się faktycznie je odróżnić. Oryginalna wersja jest wyraźnie mydlana. W Come Together wydaje się, że dali więcej petitgrain i bergamotki. Nie są to jednak duże różnice i nadal to ten sam zapach.
  • Odpowiedz