Wpis z mikrobloga

"W dupie mam wasze bezpieczeństwo, waszą ekologię i wasze poczucie estetyki, i w dupie mam, co o mnie myślicie".


@RandomowyMirek: Coo? XD Ostatnie co ma w dupie posiadacz takiego Mercedesa za mln zł to zdanie innych na Swój temat. Przecież podstawową funkcją tego samochodu jest szpan. To nie jest dobre auto terenowe, to nie jest dobre auto luksusowe czy sportowe ani nawet szczególnie bezpieczne. To jest samochód dla bogatego dilera.
  • Odpowiedz
To nie jest dobre auto terenowe,


@Mirkosoft: Informacja nie prawdziwa. G-klasa sobie świetnie radzi w terenie. Wystarczy dać dobre opony A/T i wjedzie praktycznie wszędzie. Tylko auta typowo terenowe, spartańskie zajadą dalej.
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: Ja nie napisałem że G klasa Sobie nie radzi w terenie. Oczywiście Sobie radzi - na duży prześwit i napęd na 4, ale to nie znaczy że jest dobrym autem terenowym. Za 1/2 lub 1/3 tej ceny można mieć auto dużo lepiej radzące Sobie w terenie, równie wygodne i o wiele bardziej praktyczne. Tylko nie będzie wyszyte pikowaną skórą, nie będzie miało karbonowych lusterek, otwieranego przelotu w wydechu i nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Miałem właśnie brać G klasę ale wykopki powiedziały że nie warto to chyba rozejrzę się za jakąś inną kilkuletnią marką premium
  • Odpowiedz