Wpis z mikrobloga

Rynek akcji w US musi w końcu jebnąć. Bo wyceny spółek tj Tesla osiągnęły szczyty absurdu. Gdzieś widziałem że Tesla jest więcej warta niż kilka dużych koncernów samochodowych. Skisłem niemiłosiernie z tych inwestorów co kupują te akcje po tej cenie. Ale nie chodzi o Teslę. Wiadomo że rynek jebnie, FED tego nie uratuje bo ludzie nie są głupi.

Pytanie czy nie przerodzi się w wielką recesję że nawet metale zaliczą zgon. Taki totalny kolaps, brak zaufania do wszystkiego. W sumie w trakcie krachu marcowego złoto też poszło na dno razem z rynkiem akcji. Wg mnie nie ma już takiego sentymentu jak kiedyś, że inwestorzy uciekają w metale z rynku akcji. Te wszystkie rynki są tak spapieryzowane, tak płynne i tak łatwe do spuszczenia w kiblu że nie ma już wielkiej różnicy czy akcje, czy CDF na złoto, a złoto fizyczne to jakiś ułamek rynku.

W takim kontekście będzie rynek krypto, który w sumie nie ma znaczenia. Nie wyobrażam sobie że rynek akcji spada, złoto rośnie, bitcoin rośnie a co z resztą krypto? Przecież to rynek naczyń połączonych. Dla inwestora janusza z bitbay, bitcoin czy ethereum, czy lisk to jeden #!$%@?. A nawet lisk lepszy bo tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc jak to będzie Bitcoin będzie rósł i ciągnął shity, shity które z narracją SoV mają tyle wspólnego co ja z Ryśkiem?

No raczej nie. Dla mnie z tego taki wniosek, że przy jebnięciu rynku akcji w US, całe krypto się nakryje nogami i zobaczymy prawdziwą wyprzedaż większą niż w 2018.

Grube ryby z wallstreet sobie znajdą bezpieczne przystanie o których janusze z wypoka nigdy nie usłyszą nawet. Także bym na nich nie liczył.

#bitcoin #kryptowaluty #analizazdupy
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venom_inside: miliard a milioner? Okej. Wedlug mnie z podstawowymi skillsami jestes w stanie w 5 lat być milionerem. Tylko trzeba zaryzykować i to nie na gieldzie tylko we wlasny biznes i zapierdzielac poczatkowo po kilkanascie godzin dziennie. Gielda jest dobra jak ma sie juz duzy kapital, a nie 5k
jak ktos z podsatwowymi skillsami ma zostac w 5 lat milionerem i przy tym na poczatku (dosc wzgledne znaczenie czasu) zapierdzielac 15 godzin dziennie to musi mieć pomysł co robić zeby te 5 lat pierdzenia mu nie wyszlo bokiem a milion mialby jeszcze minus na poczatku. Krotko mowiac. Samemu to mozna sie zesrac a nie zostac milionerem i jeszcze w tak krotkim czasie. Co dwie głowy to nie jedna, a zdolnosc manipulacji
@theromanpolan: w Afryce to chodzi o to samo od czasów faraonów, złapać jak najwięcej murzynów w siatkę, zapędzić do pracy i zapłacić dziesięciu tak jak jednemu ( ͡° ͜ʖ ͡°), Chińczycy po prostu spóźnili się primie time niewolnictwa i teraz nadrabiają