Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drako945: ciekawe tylko na co. Nikt się tam nie ściga. W ogóle rano i popołudniu to jeden wielki korek między skrzyżowaniem że skrajną a rondem przy szajnowicza. Swoją drogą śmiech, bo progi gabarytowo jak na Ściegiennego, czyli byle SUV bierze go między koła nawet nie zwalniając ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jack0wy: logika osób, które twierdzą, że po Malikowie się #!$%@?.... Progi jeszcze będą robić większy hałas, więc niebawem pójdzie pismo do UM o sfrezowanie :P ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScaRRyMaN: a gdzie w nocy nie #!$%@?ą :) ze ślichowic przy otwartym balkonie jak tylko się ściemni od razu słychać kręcone obroty z każdej strony :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScaRRyMaN: że o Szajnowicza mówisz? Przecież krótkie toto trochę chyba :) ale w sumie fakt, zwykle słychać sandał, jeden, dwa, trzy i odpuszczają :D
@Jack0wy progi muszą być takie tam gdzie jeżdżą autobusy komunikacji miejskiej. Normalny próg nie wchodzi w grę. Są tylko dwie opcje, takie progi przez które autobus przejedzie bez kolizyjnie albo podwyższone skrzyżowanie co jest o wiele gorszym pomysłem dla aut. Ciekaw jestem tylko czy są łagodne progi tak jak na ul. Piekoszowskiej, czy takie, że wylatujesz w kosmos.
@ScaRRyMaN: tutaj okazuje się, że to wcale nie chodziło o to.... podobno na Olszewskiego jest kilka domów i z racji MTN po 23 w piątki ludzie z tych domów zgłosili do UM wniosek o progi. Z uwagi na autobusy projekt odrzucono.

Jestem zwolennikiem fotoradarów, ale w ostatnim czasie z Kielc wszystkie wyparowały (oczywiście "szare" skrzynki).
W Kielcach nawet zastosowano szykany, ale nie zdają egzaminu.

Ciekawostka... na ul. Hożej w stronę ZUS
@c43amg: w ostatnim czasie (chyba w GW) pojawił się artykuł jak P. Skrzydło (rzecznik MZD) mówi, że będzie prowadzona przebudowa Klonowej do parametrów 2 jedne 2 pasmowa z rondem (z prawdziwego zdarzenia) na skrzyżowaniu Orkana z Klonową i przebitką właśnie do Zagnańskiej. W każdym razie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przewidziano budowę drogi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drako945: fotoradar to nie rozwiązanie które jest skuteczne, połowa na mtm nawet nie ma tablic z przodu ( ͡º ͜ʖ͡º). Nie odkręcają, same się rozpadają. Sam raz uszkodziłem ten na warszawskiej, jechałem z 2t węgla i nie zwolniłem xD