Wpis z mikrobloga

Dobra wiem, że #!$%@?ć trailer wpisy ale sprawa wygląda tak: powtórzyłem dzisiaj #patojam który mi nie wyszedł wczoraj. W sumie to się trochę podpiłem i zrobiłem z siebie kretyna. Jak przejrzałem ten materiał co nagrałem to mi trochę za siebie wstyd więc prosta piłka - jeśli nikt tego nie obejrzy i każdy ma w dupie to nie będę się kompromitował. A jak ktoś jest zainteresowany, chce pobrechtać i może pociągnąć przysłowiową pałeczkę i nagrać coś w odpowiedzi to wrzucę. Tylko ostrzegam - jest długie i nudne.
#patojam #gitara #alkoholizm
  • 22
@Ibanez_: @dinkum: #!$%@? #!$%@? wierzcie lub nie ale miałem podzielone na dwa wideo po mi zabrakło pamięci w międzyczasie i drugie wideo coś się popsuło i po 30 sekundach wywala error xDD Zaraz jakoś zmontuję i wrzucę co mam, chociaż nie wiem co z tego będzie no ale już drugi dzień zwodzę za nos więc coś muszę wrzucić xD #!$%@?ę w weekend nagrywam tabletem z sd bo to co się
@dinkum: Zgadzam się, niestety wyszło mi jak wyszło, jestem kompletnym amatorem na dodatek kompletnie nieprzygotowanym, ale myślę, że po samej mojej mordzie będzie widać, że w #!$%@? nie waliłem. Już montuję nie wiem ile mi zajmie bo trochę się podpiłem ale dzisiaj wrzucę/
@dinkum: no chyba nie o to w tym chodzi żeby patrzeć jak gość pije browara do kamery, tylko jak po tym gra xD bo będzie 40 min filmik, 3 min grania na początku, 35 min typa jak wali browary i na koniec znowu 3 min jak gra xD
@pankos: No nie browar między solówkami. Ogólnie pewnie i tak nikt nie obejrzy całości bo to w sumie nic ciekawego granie w kółko tego samego i walenie piwa pomiędzy no ale tu bardziej chodzi żeby ktoś podjął wyzwanie i też nagrał niż żeby ktoś obejrzał xD