Wpis z mikrobloga

Mirki od iOS czy ktoś z was ma może taki problem z messengerem, że nie dostaje powiadomień o nowych wiadomościach? Wszytko działało ok, aż pewnego popołudnia przestałem je dostawać. Sprawdzałem ustawienia aplikacji i opcja „podgląd wiadomości” jest włączona. Sprawdzałem ustawienia powiadomień w iOS i wszystko mam włączone i ustawione jak w innych aplikacjach. Co ciekawe nie dostaje tylko alertów, licznik wiadomości (czy tez plakietki według Apple) na ikonie aplikacji działają. Z innymi aplikacjami nie mam problemu. Próbowałem usunąć i zainstalować na nowo aplikacje messengera. Próbowałem restartować iPhona, próbowałem także robić tzw. hard reset. W międzyczasie dostałem dwie aktualizacje messengera. Nic nie pomaga. Info w internecie o podobnych problemach jest, ale rozwiązania brak. Nie mam pomysłu co jest nie tak i gdzie leży problem. Nie wiem czy to coś zmienia, ale nie posiadam konta na FB, sam messenger.
#messenger #ios #iphone #facebook
  • 6
@rozpendzonyjerz: Osobiście do tej pory nie miałem żadnych błędów z powiadomieniami w iOS 13. Moja dziewczyna również ma iPhona i u niej messenger działa poprawnie. Mam wgrana najnowsza aktualizacje iOS, bodajże 13.6.1. Jedyne problemy jakie zauważyłem z systemem to działający w kratkę AirDrop, kiedy chce coś wysłać dziewczynie i zrywający połączenie HotSpot mobilny. Ogólnie messenger na iOS to straszne gauno i ciagle mam z nim jakieś problemy, ale z reguły reinstalacja
@jools1: messenger robi update tylko dla czesci uzytkownikow i testuje ficzery,czasem ktos cos ma a czasem nie, apka na kazdym tel;efonie mzoe wygladac i dzialac inaczej, co chwila cos psuja czasem tylko przy zmianach a czasem globalnie (patrz: problemy z api "zaloguj przez facebooka"). Osttanio coraz czesciej cos zmieniaja i coraz czesciej psuja - przyzwyczaic sie
@jools1: U mnie problem polega na tym, że jak piszę do kogoś wiadomość to ni z gruszki ni z pietruszki cofa mnie do listy konwersacji i usuwa to co już miałam napisane :/ Mocno się hamuję żeby nie rzucić tym telefonem... najgorsze, że ma iPad Pro ten sam problem. Pozostaje czekać na jakaś aktualizację.
@pieczywowewiadrze: ten problem akurat pojawił się samoistnie, myślałem ze skoro są nowe aktualizacje to może to wykryli i naprawili, ale nie tym razem. BTW ja mam głupi nawyk, że nawet jak coś działa dobrze to wgrywam od razu najnowsze aktualizacje. Muszę zmienić podejście i czekać z kilka dni zanim wgram każda nowa aktualizacje. Może niektórzy twórcy przestaną traktować nas jak betatesterów (,)

@yolo92: Na szczęście takich