Wpis z mikrobloga

hej #mirkoligaps3 - obiecałem sobie, że nie kupię Rayman: Legends na #ps3, póki nie będzie platyny w Rayman: Origins :] Został mi 1 (słownie: jeden poziom) w time attack - 'Mecha no Mistake', kto grał z pewnością kojarzy, jak bardzo ciężko jest to nie tylko ukończyć bez utraty życia (nie ma checkpointów), ale i w odpowiednim czasie :] dziesiątki prób, gdzieś tam powoli mam obcykane 3/4 planszy, chociaż często jest to po prostu szczęście - totalny hardcore :] jeden poziom i wpada 2xzłoto i 1xplatyna...
  • 2
@egocentryk: ooo stary, za prawie platynę już należy się tobie szacun, grałem trochę w to na Xboxie kiedyś i wiem jak trudna ta gra jest gdy się chcę coś więcej niż ją przejść, masz na prawdę dobrego skilla jeżeli szarpnąłeś się na platyne w takiej grze, na prawde podziwiam :)
@Liquid_Snake: fakt, gra jest ciężka, jeśli chcesz zrobić 100% - idealny timing i każdy z etapów poznany dosłownie na pamięć - przy time attack gdzieś się spóźnisz o sekundę i pozamiatane :] to o wiele wyższy poziom wtajemniczenia, niż np. zdobywanie 10 skull teeth, co też jest niezłym wyzwaniem :]