Wpis z mikrobloga

Szukam lapka do 3000 zł mogę dołożyć 3 stówki jeśli będzie warto. Laptop ma służyć do grania (wiem że nie jest od tego), oglądania filmów itd. dlatego chciałbym żeby to była jakaś mocniejsza konfiguracja. Kupował ktoś łapka w takim przedziale cenowym ? Mógłby wyrazić opinie czy mu się on podoba, a może kupiłby innego ?
Czytałem pustulkowe laptopy, ale po wejściu na google ludzie różnie piszą na temat tamtych lapków, taki Dell 15 wygląda jakby nie miał chłodzenia, żadnej kratki na boku od wentylatorów.
Co sądzicie o Lenovo y520-540, ponąć Lenovo opuściło się w jakości sprzętu

Przekątna to 15-16 cali. Mam zamiar zrobić lekki underwolting żeby mniej się grzał przy graniu.

#laptop #kupie #pomocy #komputery
  • 14
@Pajonkek: kupiłem kilka miesięcy temu hp pavilion gaming 15 z gtx 1650, i5 9 gen, 16 gb ram. Gry uruchomisz normalnie, tylko jak to w laptopach, wiatraki hałasują przy wyższych ustawieniach. W jakie gry zamierzasz grać? Zaletą tego zakupu było to, że hp zwróciło mi 650 zł za poprzedniego laptopa hp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pajonkek: no co ty nie powiesz, jednak mając gówno pokój, żrąc dobre jedzenie i pracując za BAGATELA 3500 nigdy, nigdy się nie odłoży na coś. A gdzie hajs na dentystę, auto cokolwiek nie da się żyć w tym kraju chyba że jest się programista 15k. Polacy robacy, #!$%@? na budowę czy ki #!$%@? do Rzeszy niemieckiej i #!$%@? wole być tam bezdomnym niż tu żyć
@Josefujoestar: Ja mam 3.2k netto i na szczęście lekarzy nie muszę odwiedzać za często ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieszkanie z rodzicami też ma swoje plusy :D (parę razy zrobię jakieś zakupy do domu, dołożę się do rachunków). Auto zależy jakie, nie jest najdroższe w utrzymaniu.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pajonkek: ja po prostu nie mam wyboru, zaraz mogę być w przytulku. Tak bardzo chce żyć godnie że nie pije ani kropli alko od lutego 2020, mimo milionów namowien etc, nwm co gadam padam na ryj od tyrki na magazynie, na dniach spróbuję wypieprzyć gdziekolwiek