Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #podrywajzwykopem

TL;DR
Liczyłem, że uda się zaruchac ale się nie udało, ale będzie drugie podejście, porady?

Wczoraj byłem na niedużej imprezie (na 9 osób) w akademiku i od razu wpadła mi w oko jedna dziewczyna także zacząłem z nią rozmawiać, nie jakoś dużo z mojej strony i ona w sumie zadwala więcej pytań, rozmowa kleiła się dobrze. Później robiła jakiś deser z oreo i mleka z lodem i blender nie mógł sobie z tym poradzić i się męczyła ręcznie z tym to podszedłem i jej pomogłem, później mi podziękowała i pochwaliła się siostrze ze jej pomogłem i zaproponowała mi deser.

Potem poprosiła żebym ją dodał na Instagramie i jeszcze wymieniliśmy się numerami tel. Później mój przyjaciel chyba zauważył, że ona mi się podoba i zaproponował żebym się wymienił z nim miejscami, tak też zrobiłem i siedzialem już między nią a jej siostrą (ale siostra mi się tak niezbyt podobała). Graliśmy w różne gry karciane i planszowe na picie alko także każdy szybko wszedł w imprezowy nastrój.

Potem jak była jej kolej to zacząłem dotykać jej nogi za kolanem i przytulać od czasu do czasu. Później zaprowadziła mnie z siostrą do pokoju dla mnie przydzielonego (dzieliłem pokój z ziomkiem), dała poduszkę i poszła. Chciałem to rozegrać inaczej i ją odprowadzić do pokoju ale cały czas była ze swoją sporych rozmiarów (aczkolwiek miłą) siostrą. Była 2 w nocy jak mnie odprowadziły i napisałem do niej czy 'chce obejrzeć ze mną film' ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Odpisała, że hahahaha nie, bo musi rano wstać (to prawda akurat) i nic z tego nie wyszło.

Rano jak robiła sobie śniadanie i też byłem w kuchni to jakby była trochę zawstydzona ale zapytała czy też chcę to co ona na śniadanie to mi zrobi, ale już mi kumpel przygotował więc nie skorzystałem.

Później zasugerowała całej grupie żeby spotkać się jeszcze raz, za tydzień lub dwa bo za trzy tygodnie wraca ona do swojego miasta.

Tu pytanie, jak myślicie, czy mam szansę się z nią przespać czy była po prostu dla mnie miła?

Myślę, że ona jednak nie chce ONS, bo przecież jej koleżanki i koledzy by się dowiedzieli i wyszłoby, że jest 'łatwa', także to jest główny tego stoper.

Nie chcę też wyjść na creepa i do niej coś pisać, bo przecież może była jedynie (i aż) miła i nic więcej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4d25eb6c849ff6cfff36df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
OP: @KinkyLovePill: A dlaczego by nie? Jeżeli nie planuję z nią długotrwałej relacji to czemu nie ONS? Jakieś konkretne powody czemu nie?

@Qutaphone: Jednak jakies kroki wykonała, sama o kontakt poprosiła.

@pianinka: Ale ona za 3 tygodnie już będzie mieszkac daleko, daaaaaaaaaleko ode mnie także nie jest to dobry pomysł.

@deadcrush: Ja też chcę mieć jedną dziewczynę, z którą nie chciałbym spać na pierwszej randce, ale jak
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety podchodzą do takich spraw dużo bardziej emocjonalnie, po prostu się upewnij, że jeśli do czegoś ma dojść ona będzie wiedziała, że dla Ciebie w grę wchodzi tylko ONS. Jakby chciała się z tobą przespać to by się przespała, miała okazję, na razie to wygląda jakby szukała kontaktu, bo cię polubiła i być może liczyła na bliższą znajomość.
OP: @pianinka: Tylko, że taka relacja na sporą odległość to raczej nie jest najlepszy pomysł. Z tego co czytałem w internecie i słyszałem od niektórych znajomych to ONS jest OK i nie ma w tym nic złego ale to zależy od światopoglądu. Jeden powie, że ONS jest ok a drugi, że jak dziewczyna zgodzi się na ONS to jest prawie jak kobieta lekkich obyczajów. Ja myślę, że nie jest to
@AnonimoweMirkoWyznania: > Przecież dla kobiet seks to też przyjemność, jeszcze wiecej orgazmow mają niż mężczyźni.

Ale w przeciwieństwie do facetów, w większości przypadków to nie jest cel znajomości, ale tak jak napisała @pianinka - podejście do danej relacji ma prawie zawsze wydźwięk emocjonalny, a nie czysto biologiczny