Wpis z mikrobloga

Ta gra nie ma sensu na konsoli. Co raz więcej osób gra na myszce, nie ma szans być lepszym od nich... Nie rozumiem polityki Sony, na konsolach powinny być tylko pady,( ͡° ʖ̯ ͡°)
#warzone
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@latarnikpolityczny: lepiej co mi broni, gram w salonie przed tv, nie będę specjalnie kupować monitora i biurka dla jednej gry XD.
@Arekt: ja gram to jakoś nie widać by większość ogarniętych grała na padach, typ wychodzi za rogu i od razu fajnie celuje szybciej niż ja na heada... Wiele jest takich sytuacji które bardzo irytują. Od zawsze na konsolach grało się tylko na padach... A teraz wchodzi głupia
  • Odpowiedz
@PiotrTAG: Pad jest w Codzie bardzo fajnie rozwiązany i gdyby nie przyzwyczajenie do myszki i brak doświadczenia z padem to definitywnie wybrałbym pada. Jak któryś z Youtuberów dobrze podsumował, "myszka jest lepsza tylko na bliskie starcia i w gułagu, pad wygrywa ze wszystkim od 20metrów"
  • Odpowiedz
@DziQ86: i teraz odpowiedz sobie ile jest starć na Bliskim i średnim/dalekim dystansie. W tej grze kluczowe starcia rozgrywane są na Bliskim dystansie. Gra na konsolach ma sens gdy wszyscy grają na tym samym sprzęcie.

@Arekt: to ci pomaga tylko przy trzymać celowanie na przeciwniku, nie pomaga przycelowac w gracza.
  • Odpowiedz
@PiotrTAG: nie gralem na padzie to nie wiem ale większość osob mowi, ze na padzie jest duzo latwiej grac i miedzy innymi to pokazuje, ze wszyscy prosi z z usa graja na padach to samo streamerzy jak bylo twitch rivals czy ten toronto cup to wszyscy najlepsi na padach od ps4 grali
  • Odpowiedz
@latarnikpolityczny: to jest jeden z powodów, IMHO konsole stworzone są do grania w kilka osób na jednym sprzęcie, i z taką myślą je zaprojektowano... I "naturalnym" środowiskiem konsol jest salon z dużym tv, ewentualnie pokój z kanapa gdzie można grać wspólnie. Wiadomo że są od tego odstępstwa, no Ale ludzie szanujmy się. Konsole od zawsze były tylko na pady, a teraz mysz i klawiatura w konsoli to zabójstwo jej przeznaczenia(
  • Odpowiedz
@PiotrTAG: Jak zabójstwo przeznaczenia? Co Ty bredzisz? Mozesz grac w salonie na padach przy chipsach z kolegami, nikt Ci nie broni. Nie rozumiem po co ograniczać platformę jeśli ktoś chciałby grać myszą, bo powody które podałeś są wydumane.

Rozwiązaniem byłby cross play po kontrolerze, a nie po platformie i tyle, bo chyba nie masz nic przeciwko gdybyś miał za przeciwnika gracza PC na padzie prawda? No chyba, ze by Ci
  • Odpowiedz
@Arekt: a co ma granie na padzie/myszce do spadków fps? Czy łatwiej to zależy od tego jak długo grasz już na padzie w strzelanki online. Jak dla mnie myszka>pad i to bardzo.
  • Odpowiedz
@maki300: to, ze na myszce duzo bardziej czuc spadki fps, na ps4 mozna na luzie grac w gry na 25fps i sie czuje sie tego a na pc jak grasz w gre ponizej 40fps to czujesz, ze gra sie scina
  • Odpowiedz
@Partyzant91: pisałem już o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@latarnikpolityczny: nie gram na crossie z powodu czitow na PC, przeszkadza mi to że grając na ps4 padem mam mniejsze szanse na wygrana niż Ty, grający na ps4 myszka i klawiatura. A fps to już jest różnica grając ps4 a ps4pro lub slim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz