Wpis z mikrobloga

@gajowy_marucha: Nigdy nie miałem problemu z apką, jak ma nie działać to dają znać z dużym wyprzedzeniem (w razie jakiś prac serwisowych) i robią je wyłącznie w nocy.

Zależy jaką wybierzesz ofertę bo mają kilka. Ja mam 7zł za kartę opłat, reszta za darmo. Tej siódemki nie płacę jeśli zrobię zakupów miesięcznie za 300zł
Bankomaty bez prowizji tylko swoje i chyba planetcash, ale tych bankomatów jest tyle że nie ma co
  • Odpowiedz
@ni0bi: A mało przygód ostatnio mieli? Do tego naciągnęli mnie brzydko raz. Czynnik ludzki też strasznie słabo, naliczyli mi prowizję za cały rok z powodu spóźnienia jeden dzień, w ogóle nie chcieli gadać, na szczęście reklamacja zadziałała.
Apka jest ok, strona trochę gorsza, była lepsza parę lat temu, teraz przekombinowali. Do tego swego czasu mega nachalny marketing telefoniczny, 5 min po wejściu na zakładkę "kredyty" miałem telefon z ofertą kredytową.
Generalnie,
  • Odpowiedz
@gajowy_marucha:

ING ma rzeczywiście najlepszą appkę.
Ale to tak to Ci polecam Santandera.

Masz ta, nielimitowane przelewy Express Elixir za darmo. To jest game-changer.
Napisz na priv, to Ci mój kod poleceń wyślę to oboje dostaniemy po 50 zł bonusu.
  • Odpowiedz
@gajowy_marucha: jeśli nie potrzebujesz obsługi walutowej, bankowego kantoru i Google Pay, to polecam Millennium. Sam jednak z mBanku po tych ostatnich akcjach ewakuowałem się do ING, bo mają lepszą aplikację, oferują Google Pay
  • Odpowiedz
Do tego jak do Polski wchodzą jakieś nowe rozwiązania typu Apple Pay, to Millennium jest z reguły jednym z tych banków, których klienci jako pierwsi mają do tego dostęp.


@Kliko: To żart? Do dzisiaj nie ma Google Pay w Millennium, a Apple Pay pojawiło się 10 miesięcy (!) po starcie usługi w Polsce.
  • Odpowiedz
@gajowy_marucha: Mirki często polecają sobie Millennium. Nawet zamknięcie konta można ogarnąć przez bankowość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Warunki też spoko: wpływ 1000 zł + 1 płatność kartą lub BLIKiem miesięcznie i masz za 0 zł: konto, kartę, wypłaty z wszystkich bankomatów. A jak masz <26 lat, to nawet sama 1 płatność miesięcznie wystarczy. W promocji można zgarnąć na start do 220 zł.
  • Odpowiedz