Wpis z mikrobloga

dzień dobry wyszedłem na podwórko, samochodzik mu kupiłem a on znów barachło wozi, byłem w Choroszczy musiałem opowiadać co był myty samochód myłem rozpuszczalnikiem szmatką wiaderko wody, słyszycie co na mnie gada na Pawła na Jacka wymyśla, (pokazuje rozwaloną szafkę) ktoś wyrzucił na śmietnik wszystko zbiera, wymyśla o kobietach on nigdy kobiety nie miał, to ja będę kontener zamawiał? powiedziałem żeby opla na złom sprzedał a on nie, muszę się stąd wyprowadzić on mnie dobija do szału, walnęło mu się w głowę, w komputerze nie zna hasła w komórce nie może dostępu, wysyłali majteczki nie majteczki ja się pozbyłem mnie takie rzeczy nie interesują, Sławku postaraj się komputer wyjąłem, trzymajcie się nie słuchajcie Krzysztofa
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - dzień dobry wyszedłem na podwórko, samochodzik mu kupiłem a on znów barachł...

źródło: comment_1598858352aKAdtqxtPskva4OjTBzarq.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
byłem w Choroszczy musiałem opowiadać co był myty samochód myłem rozpuszczalnikiem


@InspektorNadzoru: to mnie #!$%@?, co trzy dni łazi wąchać, ale w Choroszczy ma tłumaczyć się z mycia samochodu xD kabaret
  • Odpowiedz