Wpis z mikrobloga

Śmieszna gala, Gamrot poniżej moich oczekiwań, Ziółkowski bardzo defensywnie, Izu nie pokazał zupełnie nic i gdyby nie kontuzja Francuza, mogłoby być bardzo różnie. Widzę że jednak KSW będzie pompować jego popularność, co będzie żałosne. Andryszak przegrał chociaż dla mnie był faworytem, widocznie mocno go przeceniłem. Kazieczko fajna walka.

Cieszy że na kolejnej gali Juras przegra walkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ksw #mma
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@na-spokojnie Co XDDDDDDD Izu taki miszcz K1 i wielka gwiazda boksu a nie pokazał zupełnie nic i po walce spocony jakby maraton przebiegł XDDDDDDD Ja wiem że kilka lat temu głęboko orał dziennikarstwo w TVN, ale jest przeceniony, podobnie jak jego kumpel Szpilka. Powinni razem walczyć, są siebie warci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Don_Lukasio: mnie bardziej zawiódł Kazieczko niż Izu. Poczekamy i zobaczymy co Izu pokaże, póki co jak dla mnie jest 50/50, nie podpalił się i całkiem ciekawie się w tym oktagonie ruszał. Gamrot pod formą, ale walka prowadzona inteligentnie, ani na chwilę nie wypuścił zwycięstwa z rąk. Widocznie i takie walki muszą się odbyć żeby zawodnik wyciągnął z nich jakieś wnioski. Andryszak chyba bardziej szklana szczena niż Bedi, dziwił mnie taki kurs
  • Odpowiedz