Wpis z mikrobloga

przecież japońskie anime i koreański k-pop to dwa niepowiązane ze sobą światy


@pss8888: Może i prawda, ale czy w Korei nie robią anime? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@denzelkowal: A później się czyta tych "facetów po technikum" i po pociesznych polibudach Ziemi Mszczonowskiej, wraz z ich januszowatemi mądrościami na tematy wszelakie. Postrzeganie całokształtu życia społecznego a w dalszym kontekście kultury i cywilizacji poprzez rzekome* dochody powinno prowadzić delikwentów twojego pokroju do wniosku, że należy np. zamknąć mordę i słuchać wytycznych np. Palikota, milionera, lewaka, absolwenta filozofii. *rzekome, gdyż krajowe statystyki dochodów świadczą, że generalnie ci wyśmiewani mgr zarabiają więcej
@tigletpilesarus: Nigdzie nie napisałem, że masz słuchać januszowatych mądrości, a po prostu wyśmiałem pewne zjawisko, z którym wielokrotnie spotkałem się na swojej drodze zawodowej.

zekome, gdyż krajowe statystyki dochodów świadczą, że generalnie ci wyśmiewani mgr zarabiają więcej od absolwentów techników, mniej natomiast od mgr inż. No ale to trzeba się interesować rzeczywistością.


Pełna zgoda, jeżeli nie podzielimy tego na płcie, wszystko zawyżają dobrze wykształceni mężczyźni, bowiem różnica w zarobkach między płciami