Wpis z mikrobloga

Rockstar resetuje konta wszystkim, którzy korzystali z ostatniego glitcha (2 miliony co 2 minuty - Popular Street apartment glitch). Nawet te osoby które nabiły sobie "tylko" 10 milionów, zostały zresetowane.

Co to oznacza?

Tracisz wszystko. Cały hajs, posiadłości, biznesy, pojazdy. Wszystko, na obu postaciach. Nie ma możliwości się od tego odwołać, nie da się tego ominąć. Taki gracz zaczyna tak jakby pierwszy raz odpalił GTA Online.

Niezwykle mnie taki obrót sprawy cieszy, bo dodatkowo załatali godmode glitch. Teraz tylko na dobre zablokować korzystanie z mod menu i gra znów stanie się piękna.

Na sesji niedługo zobaczymy mnóstwo graczy z lvl 1 - jak tylko jakiś się przyzna że glitchował i dostał reset, będę ich mordował swoim APC aż wióry polecą.

I am the vigilante.

@FuzzyWuzzy: @m4ni3k1337: jak tam Wasze konta? Już po resecie czy dopiero czekacie? :D

#gtav #gtaonline
  • 8
@maras_sc2 był spokój na początku dlc bo darmowych mod menu nie zaktualizowali, ja się ostatnio fajnie bawiłem: gość zrobił kulturalne odliczanie i #!$%@?ł serwer :D . Innym razem modder zrobił każdemu graczowi czarny ekran i trzeba było grę resetować. Fajne były te nowe bitwy o ładunki do klubu na publicznych sesjach-, do czasu aż modów nie poaktualizowali :/

@dj_mysz: Grę mam od premiery, korzystałem z przeróżnych większych/mniejszych sztuczek, koniki, elegy, MOC,
Pobierz
źródło: comment_1598748900Ycn9BcKQgQOFD5O0wEpmLM.jpg
@dj_mysz: Połowa pedalow z low lvl biega na modach. Że tez był taki glich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od zawsze się zastanawiam, jak doszli do tego kto z tego glicza korzystał.