Wpis z mikrobloga

Mirki XD Jestem właśnie nad jeziorem, leżę sobie na ręczniku i czytam książkę. Wkoło mnie 10-15 osób, bo pogoda mocno średnia. Nagle czuje na sobie piach, wychylam się znad książki i patrzę, a to jakieś dziecko ~5 lat rzuciło mnie piachem, który miało na łopatce XD myśle, ze pewnie przypadek i czytam dalej. Za 5 minut znowu to samo i dzieciak się tym razem ze mnie śmieje. Mówię mu, żeby tak nie robil, ze to nieładnie i nagle do mnie jego matka, ze o co mi chodzi, przecież nic się nie stało. Niewiele myśląc wciąłem w garść piach i w nią rzuciłem XD Zaczęła się drzeć, ze jestem #!$%@?, ze co ja robię itd XD Odpowiedziałem tylko, ze przecież nic się nie stało, to tylko piach XD #logikarozowychpaskow #bombelek #madki
  • 63
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@011010110110110: chorzy ludzie. Moje dzieci też czasem zrobią coś głupiego, ale ja zawsze podejdę i grzecznie przeproszę (każę też dzieciom przepraszać). Ale madki brajanów są wszędzie. Ja musiałem iść do szkoły by prosić, aby mój syn w pierwszej klasie nie trafił na Alana z ulicy (kolejny rozpieszczony bachor bez żadnych hamulców z mamusią na zasiłkach).
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpalaczBenzyny: masz rację. Ze 2 razy miałem jakąś dyskusje. Tylko w takich sytuacjach ja występuje jako agresor (w imieniu dzieci), przepraszam i nie ma problemu. Sam ucze się wychowania potomków, bo to nauka na sobie. Jeśli nie masz jeszcze dzieci, to jedna rada: chowaj telefon. My byliśmy z żoną zapracowani i dzieci się uzależniły. Teraz w domu są awantury o telefon. To nasza wina, ale dziecku nie wytłumaczysz. Dlatego nie ma
@BarkaMleczna: Po co miałbym kłamać w internecie? Pewnie, ze prawda, ale stulejki piszące „tak było” boja się własnego cienia, a co dopiero rzucić komuś piaskiem w pysk XD


@011010110110110 dla atencji? Zobacz ile plusów ( ͡º ͜ʖ͡º)
A w ogóle nie napisałeś jak się ta akcja skończyła. Będzie w drugiej części?