Wpis z mikrobloga

Zdaje się na mirko.
Nie wiem czy to kwestia wieku (~30 lvl) czy jakości aktualnych produkcji ale praktyczie żadna gra nie jest w stanie mnie zaciekawić na dłużej niż godzinę-dwie max a jeszcze z 8-10 latt temu grałem bardzo dużo i pomyślałem że zapytam na mirko.o jakieś ciekawe gry na PC
Generalnie z każdego gatunku mam swój ulubiony typ
FPS - Dishonored
RPG - Fable 1, Kotory, Wieśki
Przygodówki - TLJ, Life is Strange i wybrane telltale
RTS - Age of Mythology, Twierdza 1
Ścigałka - FlatOut 2, TDU, Most Wanted
Platformówki - Ori
Akcji - Batmany od Rocksteady
MMORPG - Aion, L2, Albion

Szukam gierek tak 2012+ bo wcześniejsze zapewne znam opartych na dobrej fabule i co najwazniejsze bez zapychaczy mapy, znajdziek i innego badziewia. Nie wiem czy to kwestia wieku czy kierunku w jakim poszła branża ale jak widzę nasrane na mapie to mam ochotę wyłączyć grę i jedynym wyjątkiem jest tutaj wiesiek trzeci choć drugie podejście do fabuły spełzło na niczym. Ostatnio odbiłem się od DA Inkwizycja, AC Odyssey i Horizon bo wszystkie miały nasrane na mapie na tyle że odechciało mi się fabuły robić.
Podsumowując, Gra z dobrą historią bez nasranych znaczników na mapie, chyba że ścigałka, przygodówka, rts czy platformer, wtedy zwyczajnie dobra gra ale nadal bez osranej znacznikami mapy. Która zaciekawi typa przed 30 xD
#gry #pcmasterrace #pytanie
  • 27
@Qiudo jakbyś się jednak przekonał do starszych gierek, to zdecydowanie polecam Heroesy 3 ()
Z nowszych to mi strasznie się wkręciło Civilization 5, mam jakieś 600-800h nabite tylko na solo mapach ¯_(ツ)
Tak jak ktoś wcześniej napisał, Middle-earth 1 lub 2, zdecydowanie mają mechaniki, których zwykle nie zobaczysz w wielu tytułach (system nemezis np).
Jeśli masz kogoś na coopa, to polecam Borderlands Pre-Sequel i
@Sercio: kupiłem przed chwilą trójkę Deluxe.
Zobaczymy xD W jedynkę grałem ale na PC była zbyt zbugowana i się szybko odbiłem, może tutaj lepiej