Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=ZmETed7Gooc

Mafia: Definitive Edition
Od wczoraj po necie latają gameplay'e z pierwszych etapów gry, poza tym wleciał nowy zwiastun. Jak wrażenia? To jest to, na co liczyliście? Podoba się wam model jazdy? Nie macie wrażenia, że pojazdy są za szybkie? Ja mam wielką nadzieję, że uda się wyłączyć te obrzydliwe znaczniki, którymi jest upstrzony ekran: opis celu, oczojebny znacznik celu i te ohydne pojawiające się i znikające znaki drogowe (wtf?!), jakby mini mapa to było za mało.
#ps4 #xboxone #pcmasterrace #mafia
  • 3
@artem66 najbardziej razi kiepska animacja rzucania koktajlami Mołotowa, ogień, zbyt szybkie pojazdy i AI przeciwników które czasami szwankuje jak np w trzeciej misji w motelu Clarka gdzie przeciwnicy z bejsbolami pchali się wprost pod lufe bohatera. Podoba mi się miasto, voice acting i wyeliminowanie zbędnych aktywności pobocznych i skupienie się w stu procentach na fabule.
@artem66 pamiętam jak wyszła pierwsza mafia i w czasopismach przyczepili się do radaru w rogu ekranu, że takich urządzeń nie było na tamte czasy. Mam nadzieję, że w trybie klasycznym to wszystko można wyłączyć. Wczoraj ukończyłem n-ty raz jedynkę na PC i na prawdę nie potrzeba nowej gry od podstaw. Owszem zestarzała się graficznie i to bardzo, ale to tyle. Niestety jestem świadomy, że nie tylko sentymentalisci są targetem dewelopera, ale też