Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę, że para z reguły siedzi na tylnym siedzeniu,

@GaiusBaltar: w takich autach zawsze para młoda kieruje. Byłeś kiedyś na weselu gdzie są takie auta? Jak sobie wyobrażasz wsiadanie do mustanga pary młodej z tyłu jak tam ledwo co dziecko się mieści? Już wiem, nigdy nawet w takim nie siedziałeś, ale internetowy janusz pierwszy do komentarzy.
  • Odpowiedz
@xsnm #!$%@? wykopki weźcie się opanujcie. Dla kogoś to wyjątkowy dzień i chce to dobrze zapamiętać, żeby na zdjęciach ładnie wyglądądało no żeby było co zwyczajnie wspominać

Kiedy moi dziadkowie mieli 60 rocznicę ślubu to długo zastanawiałem się jaki prezent im zrobić, i wynająłem dla nich Lincoln Town Car 120. Oczywiście cała celebracja zaczeła się mszą w ich intencji więc limuzyna czekała pod kościołem.

Jak zobaczyli limuzynę to osłupieli, wsiedli do
SHOGOKI - @xsnm #!$%@? wykopki weźcie się opanujcie. Dla kogoś to wyjątkowy dzień i c...

źródło: comment_1598621641A6x0uBCvRpMxoZy1cdbUwb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xsnm: nie #!$%@? głupot że zadajesz pytanie bo twój post ma na celu tylko i wyłącznie szydzenie z ludzi którzy wynajmuj samochody na wesela.
''tylko się pytam'' #!$%@? wstydu nie masz pajacyku.
  • Odpowiedz
@SHOGOKI:
Nie mam się czego wstydzić, ale Ty jakbyś był nieco bystrzejszy to za sporo rzeczy byś się wstydził, ale jak dobrze że jesteśmy w internecie i możesz skakać i sie rzucać do woli jak szczurek w klatce xD
  • Odpowiedz