Wpis z mikrobloga

@dtkb: wykopki serio poleciły ci Burgermanie? xD powiem tak - jeśli chcesz się nażreć dużo, to ok, ale smaku to to nie ma. To tak jak kupić pizze familijną z biedry zamiast zwykłej.

W Gdańsku Carmnik to top of the top, potem dopiero te Rednecki a Surf to sieciówka i jest ok, ale to tyle.
  • Odpowiedz
@dtkb: Jak kolega wyżej napisał Burgermania to olbrzymie burgery, ale smakowo są mocno średnie. Nie dość, że smakowo nie odstają od taniej budki z burgerami, to się rozpadają i ciężko je zjeść. Na wyższym poziomie stoi Burger Story. Ja osobiście ubóstwiam Surfa, ale tu często opinie są podzielone, jak widać wyżej. Opisany wyżej Carmnik próbowałem w Gdyni i był całkiem spoko. Rednek też fajny, ale tam masz nie kotleta, a
  • Odpowiedz
@zupacebulowa: @dtkb: Zachęcona opiniami wybrałam sie do Małpa Bistro i to była porażka. Nigdy więcej. Frytki i krążki tak samo słabe jak te burgery...
Carmnik w Gdańsku i Gdyni, Śródmieście w Gdyni, jak z szarpaną to Redneck i ewentualnie Ale Browar na Wajdeloty. Kiedyś mi smakował 3burger, ale już dawno nie brałam, bo Carmnik o niebo lepszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kimjajestem999: twoja opinia skłoniła mnie do odwiedzenia ich i wzięcia Maczety - najostrzejszego. Jak najbardziej polecam. Nie wiem czy najlepszy ale na pewno w TOP 3 (ʘʘ)
  • Odpowiedz