Wpis z mikrobloga

Heh. Przypomniało mi się jak miałem 8-9lat i u mnie na wsi taki klub sportowy Iłżanka Kazanów. Nie mieli sędziego bocznego a ja akurat przechodziłem przez teren boiska skrótem, bo szedłem do sklepu. Trenerem był mój nauczyciel wf. Dał mi choragiewkę, Powiedział, żebym stanął sobie przy lini i sędziował. Jakoś nie umiałem odmówić to tak sobie chodziłem po tej lini i losowe ruchy chorągiewka robiłem. Po 1polowe mi się znudziło to zostawiłem chorągiewkę i poszedłem do sklepu jednak nie wracałem już skrótem. Po drugiej stronie lini był jakiś dziadek 80+ z piwem w ręce+kilka w torbie leżącej obok lini boiska:). Taka dziwna akcja:) #pilkanozna #sport #sedziapilkarski #dzieci
  • 4
@100-TVarzyGrzybiarzy: Jako gówniak jeździłem na wakacje na wieś do rodzinki i pamiętam jak oglądałem takie mecze ligowe bo w jednej z drużyn grało kilku wujaszków, kuzynostwo i w ogóle same znajome ryje, starali się jak mogli ale ukradkowe picie piwerka zamiast nawadniacza, siódme poty bo jednak jedna wieś drugiej nie chciała oddać wygranej - z tym beka była niezła zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)