Wpis z mikrobloga

@Pejoratywna: Ta, wtedy to było nawet jeszcze zabawne, bo nie było tej całej ideologii netflixowej. Teraz jak oglądasz jakiś film i logika podpowiada, że ktoś powinien być biały to okazuje się czarnym gejem.
  • Odpowiedz
@Ordynat_Michorowski: Pomijając kwestie wiary czy Bóg jest czy go nie ma od zarania dziejów tak się go właśnie przedstawiało. Uwielbiam to przekręcenia faktów i celową (bądź nie), chwilową nieumiejętność czytania ze zrozumieniem xD
  • Odpowiedz
nie mają nic wspólnego z logiką.


@Hektorrr: xD Faktycznie wasza teza jest o wiele bardziej logiczna.
Nie traktuje tego jako problem a raczej jako zabawną ciekawostką, bo przecież takie karmienie "logiczną" poprawności polityczną to wcale nie jest ideologia. Tak wielu twierdzi.
  • Odpowiedz
Faktycznie wasza teza jest o wiele bardziej logiczna.

Nie traktuje tego jako problem a raczej jako zabawną rzecz. Bo przecież takie karmienie "logiczną" poprawności polityczną to wcale nie jest ideologia. Tak wielu twierdzi.


@chosenon3: Jaką poprawnością polityczną? Aktor miał inny kolor skór niż Twój i to już jest powód do jakiegoś oburzenia?
Czym Cię to nakarmiło, co się zmieniło w Twoim życiu po tym niewiarygodnie bezczelnym czynie Netflixa? Jak w ogóle
  • Odpowiedz
  • 0
@Hektorrr To ty robisz z tego problem nie ja o czym już dwukrotne wspomniałem. I nie zaczynaj robić #!$%@? z logiki, bo nigdzie nie napisałem, że problemem jest to, że ma inny kolor skóry niż ja... Klasyka rzekłbym. Nie wiesz Kim jestem i czym się zajmuję więc nie oceniaj mnie zbyt pochopnie.
  • Odpowiedz
@chosenon3: jeżeli przez "Boga" rozumiesz boga chrześcijańskiego (bo, zaskoczę cię, Bogów hinduistycznych, taoistycznych itp., nie przedstawiano jako białoskórych mężczyzn), to nie "od zarania dziejów", tylko od jakichś chyba 1800 lat (wydaje mi się, OIDP, że pierwsze zachowane przedstawienia osobowego boga w sztuce chrześcijańskiej to II albo III wiek...?). A i to nie zawsze, bo w kościołach chrześcijańskich w Afryce (np Etiopskim) często przedstawiano go jako Afrykanina :)
  • Odpowiedz