Wpis z mikrobloga

Mireczki jak oceniacie letnie transfery? Bo według mnie mega na plus, a Fundambu na ostatnim sparingu wręcz błyszczał.
Plotki ploteczki o możliwym transferze Josip Calusić'a (Chorwat, 26yo, dość dobra karta zawodnika) na środek obrony bardzo cieszy, bo obrona to była straszna pięta achillesowa zespołu w zeszłym sezonie. Pozbycie się Pana od 4paku namysłowów i drugiego pajaca badzo na plus według mnie.

Drugi wątek jaki chcę poruszyć- wiadomo jaki chyba- derby i terminarz. Kto układa terminarz, dlaczego to jest robione tak perfidnie że nawet dziecko zgadłoby że derby (domowe) będą w pierwszych 2-3 kolejkach aby mieć idealny pretekst do #!$%@? połowę stadionu za ostatnie wydarzenia. Paralitycy, jakby fakt że ludzie z trybuny A wbiegli jako pierwsi nie miał żadnego znaczenia. HWD w związek i wszystkie okoliczne odpowiedzialne za to jednostki.

Jaram się startem sezonu jak dziecko, bo wracamy na dobry (jak na polską-upośledzoną- piłkę przystało) poziom piłkarski grając na zapleczu, zapleczu który ma jedną z najlepszych pak w historii. ()

#widzew #rts
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AryanWonderBoi: Imho transfery jedne z lepszych od początku reaktywacji. Cieszy mnie powrót Michalskiego, kocur z Weszło moim zdaniem będzie sensacją tej ligi, młody Becht też na plus, no i Czubak z którego też powinniśmy mieć pociechę. Pozostałych na razie nie mogę ocenić, ale papieru mają. Aleeee, największy transfer to #!$%@? Pawlaka z klubu. ()
Martwi mnie jedynie to, że Szor złożył wypowiedzenie i brak
@AryanWonderBoi W sparingach idzie dobrze. Runda jesienna będzie zdecydowanie na plus (z kilkoma potknięciami). A wiosna- jak dwie poprzednie. Gruz, piach i padaka. Rozbudzone nadzieja zgasną.
Co do transferów- Fundambu obawiam się że będzie jak Mandiangu.
Czubak? Już kiedyś się cieszyłem z transferu Millera i Świderskiego.

Tak wiem, jestem pesymistą, ale ostatnie 2 sezony wyprały mnie z optymizmu...
@AryanWonderBoi: w lidlu nie ma robotniczego ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym to zwykły żabol ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż robiłem sobie nadzieje jak przyszedł, że odpali ;) ale miał w sobie dziwną manierę na boisku, miałem wrażenie że jak grał to zawsze był #!$%@?, chodził, smęcił się, co chwile łapami machał, dobrze, że udało się go opchnąć ( ͡° ͜ʖ