Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mirki, pierwszy automat na 30 urodziny od żony - wystarczył jeden dzień noszenia i już rysy na szkle, a ponoć jest szafirowe. Dla przykładu na 12 letniej Certinie ani śladu rys. Będę próbował to ogarnąć na gwarancji jednak obawiam się odmowy ze względu na uszkodzenie 'mechaniczne'... Jak widzicie szanse na jej uznanie? #zegarki #watchboners
tarator - Mirki, pierwszy automat na 30 urodziny od żony - wystarczył jeden dzień nos...

źródło: comment_1598275559HWP6z35wBeenNmzsz7baDY.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@tarator: Masz w domu diamentowe ostrzałki do noży czy coś z diamentem? Szafir nawet w wypukłych szkłach ciężko zarysować
@AllieCaulfield: No właśnie coś mi w to ciężko uwierzyć
  • Odpowiedz
@tarator: Rob kolego screenshoty ze strony sklepu gdzie zegarek zakupiony zanim po przeczytaniu tego posta zmienia opis w sklepie. Pracownicy sklepów siedzą tutaj na tagu zegarkowym (a jak nie, to słabo, ja bym siedział).

@Volan: nie mam wątpliwości, że jest tam mineralne szkło. W sklepach za dużo pracuje się kopiuj/wklej przy opisach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: @Volan: dzięki wielkie za radę. Nigdy bym nie wpadł, że będzie różnica w opisach tego modelu pomiędzy sklepem a producentem. Swoją drogą nawet ten 'anti scratch mineral' nie okazał się zbyt trwały bo jedyne co robiłem z tym zegarku to pakowanie walizek do bagażnika, a sam fakt rysy zauważyłem dopiero na drugi dzień. Gdybym mocniej o coś zahaczył ręka to na bank bym to zarejestrował. Zrobimy reklamacje i zobaczymy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tarator: wydrukuj aktualna stronę aukcji i zaznacz im jak w przedszkolu fragment o szafirze, dodaj też wydruk ze strony producenta dla porównania. Mam nadzieję że uda się załatwić sprawę szybko i kulturalnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mam zegarek z szafirem, który przez ostatnie 12 lat nie był oszczędzany, m.in. przy pracy na magazynie czy jakichś budowach. Jak widać szkło trzyma się całkiem nieźle mimo że bezel dookoła dostał mocno w kość. Tym bardziej się zdziwiłem delikatnością tej Bulovy. Screeny porobione, wieczorem napiszę do sklepu. Dam znać jak się sprawą rozegra @Volan: @Shegis:
tarator - Mam zegarek z szafirem, który przez ostatnie 12 lat nie był oszczędzany, m....

źródło: comment_1598280607KnnDsfqZqviF89EkzCfBNd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volan: to co widać nad datownikiem czyli jakieś punktowe uderzeniem, które w sumie wygląda jak pyłek, a tak poza tym szkło jak nowe. Tak więc Certine mogę polecić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarator: przede wszystkim długo świeci, praktycznie aż do świtu można odczytać godzinę jeśli jest wystarczająco ciemno.
  • Odpowiedz