Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@crazykokos: Ja w sumie jak lubię Zenka tak tego hype na jego piosenki nie widzę. Marcin Miller z Boysów czy Bayer Full były znacznie większymi gwiazdami niż Zenek tylko potem Przez Twe Oczy Zielone się nim zainteresowano aż do porzygu a Zenek niestety jest nijaki jeżeli chodzi o gwiazdorstwo - ot wychodzi na scene, porusza ustami do muzyki, pokrzyczy rączki do góry wysoko i bierze w #!$%@? hajsu. Sławek Świerzynski z
@MarianoaItaliano: No ja mam inne zdanie. Byłam na setkach koncertów disco polo- i na jakichś festynach pod wawa, i w klubach w wawie i w Mielnie jestem dwa razy w roku. Także na wszystkich zespołach byłam po kilka razy.
I boysi są bardzo nieprzyjemni i gwiazdorza a Zenek? Ma fajny kontakt z publicznością, potem z uśmiechem robi fotki a nie ucieka do swojej nory. No i przecież jego hity są równie
@MarianoaItaliano: Zaciekawiłeś mnie z tym stwierdzeniem "porusza ustami do muzyki". Nie wiem czy widziałeś występy Zenka z live bandem chociażby z ubiegłorocznego festiwalu w Olsztynie czy też z jego benefisu - śpiewał nie z playbacku, ale na żywo.