Wpis z mikrobloga

Ogólnie raczej najbardziej chciałem studiować informatykę lub coś bardzo bliskiego i mieszkać w Warszawie, jednak maturę napisałem poniżej oczekiwań i nie wiem co teraz wybrać?

(Ten kierunek na PW automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych ma dziwnie niski próg i ogólnie raczej go odrzucam. Natomiast PŁ ma 3 info i chyba nie takie duże progi, może mam jakieś szanse.)

#studbaza

studia:

  • Politechnika Poznańska - Teleinformatyka 25.0% (4)
  • WAT - elektronika i telekomunikacja 43.8% (7)
  • PW - AiRPP 6.3% (1)
  • Politechnika Łódzka - wyniki 28 sierpnia 25.0% (4)

Oddanych głosów: 16

  • 17
@jasnieq: Na czym jest tam największy odsiew? fizyka? Bo przypuszczam, że sporo osób wypada bo próg jest stosunkowo mały, a wymagania pewnie podobne jak na tych airach z dużymi progami? Ogólnie jak przeglądam plan to kierunek wydaje się dosyć ciekawy ale nie wiem czy dam radę na nim xD
@jasnieq: mógłbyś napisać do mnie na priv ? Mam podobny dylemant i byłbym ogromnie wdzięczny jeżeli ktoś mógłby się podzielić opinią o AiRPP na WiPie
@seBB01: Witam ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedz mi czy ty orientujesz się co można robić po tym kierunku AiRPP, osobiście celowałem w Telekomunikacje. Czy to jest coś takiego jak zwykła Automatyka i Robotyka, mam wrażenie, że gdzieś musi być haczyk chociażby tylko patrząc na progi na tych dwóch kierunkach (tam jakieś 190 a tutaj 110).
@kor3k: Jeszcze jest stosowana co ma 150, więc to już wygląda lepiej. Ciężko się dowiedzieć czegoś bardziej konkretnego więc jest pewne ryzyko, ale wydaje mi się że nie powinno to jakoś bardzo odstawać programowo. Trzeba się przekonać samemu XD