Wpis z mikrobloga

@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: O widzę w czuły punk uderzyłem XDD
Prawda jest taka że W220 to jebiący sie na potęgę, zardzewiały strup.
Możesz kupić zajebiście zadbany egzemplarz, a i tak prędzej czy później sie #!$%@?.
I to nie jest kwestia dbania.

trzeba zrobic remont airmatica jak sie
  • Odpowiedz
@9Grzesiek_: nie mam takiego samochodu jesli to masz na myśli mówiąc o czulym punkcie. Po prostu zastanawia mnie ile miales samochodów tego modelu, ze takie glupowy piszesz. Każdy stary samochód sie psuje a mrcedesowskie zawieszenie pneumatyczne jest rezcywiscie jak na tamte czasy dosyć nietypowym rozwiązaniem ale wymiana elementów pneumatycznych skutecznie je naprawia. problem z tym samochodem podobnie jak innymi droższymi modelami jest tai, ze kupuja je Janusze, któreych ie stac
  • Odpowiedz
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: Ja nie mówie że stary samochód oznacza strupa. Ja uwielbiam stare auta. Zresztą dla mnie W220 nie jest stare, dla mnie ten samochód jest nowy.
Dla mnie każde auto po 95r jest nowym, nowoczesnym autem.
Nie mam W220, ale planuje sobie takie auto kupić, właśnie takiego strupa za 5k, żeby mieć co naprawiać. Najlepiej 400 CDI XDD
Może AirMatic, jak jest dobrze wyserwisowany to sie nie #!$%@?, ale nie
  • Odpowiedz
nie powiesz mi że nie rdzewieje.


@9Grzesiek_: rdzewieje bo zabezpieczenia antykorozyjne było słabe ale tez duzo zalezy kto go miał i gdzie jeżdził. Jak chcesz fajnego to poszukaj z Włoch- tam klimat jest bardzo sprzyjajacy a i i mozna trafić samochody bardzo zadbane. Generalnie nie kupowałabym starego samochodu po taniosci ale własnie wyszukał najdroższy model jaki bedzie bo to daje szanse na to, że miał porządnych właścicieli a nie turasów.
  • Odpowiedz
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: Ja zawsze miałem stare tanie samochody, typu Ford Ka, Matiz itd.
Jedynym bogatszym był bus T4
Teraz właśnie chcę odrobiny luksusu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na taką ese chce tak realnie wydać mniej więcej 7-10k. I ja wiem że za tą cene to będzie pordzewiały, opadnięty klekot 3,2. Ale właśnie na takim samochodzie mi zależy, żeby go sobie samemu naprawić.
Ja wiem że koszty utrzymania limuzyny
  • Odpowiedz
@9Grzesiek_: nie kupuj najtańszego gruza bo później się będziesz więcej bujał z poprawianiem po rzeźnikach niż rzeczywiście naprawiał usterki, bo np zechcesz sobie wymienić uszczelkę pokrywy zaworów a tu niespodzianka ktoś poprzeciągał śruby i wychodzą sobie razem z gwintem albo się urywają i trzeba wszystko rozwiercać #!$%@?ć jakimiś wykrętakami, spawać i #!$%@? wie co jeszcze, a na koniec zostaje zdrapywanie silikonu po poprzedniej "wymianie", bo wcześniejszy właściciel stwierdził że nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@9Grzesiek_: airmatic to #!$%@? dla biedoty xD ja w CL500 mialem ABC to jest #!$%@? skarbonka bez dna jak mi się położył na glebie i #!$%@? na asfalt tylko 5 literków oleju pneumatycznego po stówkę za litr to po szybkim reaserchu padła decyzja o wrzuceniu gwintu, usunięciu dwukomorowej pompy wspomagania i wrzuceniu właśnie od s500 oraz przeprogramowanie ecu żeby widział że ma normalny zawias jak s320, roboty mechaniczne wykonałem sam
  • Odpowiedz