Wpis z mikrobloga

Witaj, od kad pale iqosa nie mam ochoty palić zwykłych dodam ze próbowałam i strasznie mi nie smakowało wiec zostaje przy iqosie łatwe w obsłudze, nie śmierdzi, nie masz kapcia w buzi po nim, a dodatkowo masz 30 dni za zwrot jeżeli się nie spodoba, mam kod rabatowy który polega ze zamiast płacić 150 płacisz 135 masz 3 darmowe paczki wkładów z tytoniem za zakup i rejestracje w iqos club masz kolejne
  • Odpowiedz
@Niubeterlajf Witaj, od kad pale iqosa nie mam ochoty palić zwykłych dodam ze próbowałam i strasznie mi nie smakowało wiec zostaje przy iqosie łatwe w obsłudze, nie śmierdzi, nie masz kapcia w buzi po nim, a dodatkowo masz 30 dni za zwrot jeżeli się nie spodoba, mam kod rabatowy który polega ze zamiast płacić 150 płacisz 135 masz 3 darmowe paczki wkładów z tytoniem za zakup i rejestracje w iqos club
  • Odpowiedz
@Niubeterlajf: Ja mam jakoś drugi tydzien więc może opinia nie najbardziej rzetelna ale i tak bardziej od tych spamerów co mówia, że iqos mega byle użyć kodu
To co do zauważenia to zapach i smak specyficzny ja i nie każdemu podejdzie ja przyzwyczaiłem się do niego jakoś po tygodniu.
Analogowych już nie tykam. Ostatnio spróbowałem jednego analoga przez to,że mi się iqos rozładował XD i jednak już nie smakują analogi.
  • Odpowiedz
@Niubeterlajf: z kodem CF7V2GX (do wykorzystania zarówno na stronie jak w sklepie stacjonarnym)
iqos 2.4+ - 135 zł + 3 paczki + dwa kody (1+2 kupujesz jedna paczke dwie gratis i 1+1)
iqos 3 multi 215 zł + 3 paczki + dwa kody (1+2 kupujesz jedna paczke dwie gratis i 1+1)
w 2.4 + mozesz użyć 20 wkładów ale czas oczekiwania pomiedzy jednym a kolejnymi to ok 4 min
w
  • Odpowiedz