Wpis z mikrobloga

Sam to często polecam i uważam że to fajna akcja, ale żeby być fair. Wszyscy piszą że nie ma żadnego triku ani nic i że wypłaca kasę i po wszystkim, ale chyba mało kto przebrnąl przez regulamin. Trading może odebrać akcje jeżeli klient nie loguje się conajmniej raz na trzy miesiące. Akcje lub jej rownowaznosc. Więc osoby które oferują że podziela się swoim bonusem mogą dać komuś kasę a potem po 3 miesiącach cała akcja zostanie im zabrana.
Regulamin promocji punkt 3.3 - niedotrzymanie warunków 4.1
#trading212
  • 7
dokładnie, większość osób która jest tutaj "dla bonusu" i tak zamknie konto po wypłacie akcji, a więc jeśli $ za akcje możesz wypłacić po 30dniach to do tych 3 miesięcy zostaną raczej ludzie którzy chcą coś tam "zainwestować" i tak czy siak się logują ;-) a zalogować się raz na 90dni to kwestia 3sekund jakby ktoś chciał zostawić sobie konto.
@pijekubusplay: Oczywiście że będą mogli zabrać - równowartość w walucie, tak zresztą pisze. Będziesz miał na koncie np -100 zł. Tak samo jak na allegro jak założysz konto sprzedasz coś masz do zapłaty prowizje, zamknięcie konta nie powoduje że lol nie ma już dlugu względem allegro, tylko że sprawa jest przekazana do komornika do egzekucji. I gdzie pisze że zostanie zabrana tylko osobie poleconej? Konkretnie gdzie? Osoba polecona łamie regulamin nie
@Raccooncad1: Na szczęscie mam mądrych poleconych bo nigdy nic mi nie zabrali ani im :)
Zresztą każdy po 30 dniach chce wypłacić środki ze sprzedanej akcji wiec raczej pilnuje tego terminu i przez 90 dni zdąży się zalogować chociaż raz. Ale masz rację, masa wkleja tylko swoje reflinki i nie mówi co dalej, dlatego ja zawsze wysyłam dokładną instrukcję na priv.
@pijekubusplay: Właśnie to że nie zabrali nie znaczy że nie zabiorą. W regulaminie pisze ze musi się logować raz co trzy miesiące a nie raz w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Czyli można to interpretować tak że jak się nie zalogujesz za dwa lata to musisz zwrócić akcje. Po jakiej cenie? No właśnie jak redrow będzie wtedy po 2000$ to mogą tyle żądać.. To czarny scenariusz ale taki jest regulamin..
@Raccooncad1: Dobra typie widzę że odleciałeś i nie rozumiesz. Już tłumaczę. Nigdzie nie napisałem że w ciagu pierwszych 90 dni, tylko raz na 90 dni. I to dotyczy TYLKO akcji promocyjnej.

Czyli można to interpretować tak że jak się nie zalogujesz za dwa lata to musisz zwrócić akcje. Po jakiej cenie? No właśnie jak redrow będzie wtedy po 2000$ to mogą tyle żądać.. To czarny scenariusz ale taki jest regulamin..


@