Wpis z mikrobloga

@niktotalny: niezłe kocopoły #!$%@?, de facto na wiele kierunków zwiększyli liczbę przyjętych osób.
@rhaulr zapewne lepsza zdawalność matur, no i też fakt braku egzaminów ustnych, do tego wszystkie osoby które poszłyby na któryś etap olimpiady zostały oznaczone jako laureaci i na wiele kierunków studiów mają za to max punktów w rankingach.
@rhaulr: No składam papiery na PP i czekam na 2 turę UAM liczę że dostanę się bo nie wiele mi brakowało pkt, jeszcze na pp na lotnictwo i kosmonautyke się dostałam więc to też jakąś alternatywa w ostateczności której wolę uniknąć bo choć fizyka w gimnazjum bardzo dobrze mi szła (chodziłam na olimpiady i konkursy) to jednak w liceum prawie 0 styczności z nią więc raczej nie dam rady na tym
@DarkSusan na UAMie fizyka cie nie ominie, studiowałem tutaj xD i pierwszy rok ma podstawy nauk przyrodniczych i jest na nim wykładana fizyka z liceum z zakresu rozszerzonego :v ale do ogarnięcia jest
@rhaulr: Ale jednak chyba nie oczekują ludzi z mat fizów na bioinformatyce, tylko właśnie ludzi z biologią i matmą rozszerzoną. I z tego co patrzyłam to te przedmioty z fizyką to jakieś fizykochemiczne podstawy życia i podobne, więc mając rozszerzoną chemię w LO nie powinno być źle.
@DarkSusan Fizykochemiczne podstawy życia to inny przedmiot xD podstawy prowadzi kilka osób wchodzi biologia, mata, chemia i fizyka właśnie, na której babka opowiada i na koniec robi egzamin abcd, nie ma zadań obliczeniowych. Fizykochemiczne są nawet spoko zależy na jakich prowadzących laboratoria trafisz