Wpis z mikrobloga

  • 1
@Kolgarol osobiście polecam się przejechać autem, na paliwo z winietami około 400zl na głowę w obie strony, a można ładne widoki po drodze zaliczyć. Trasa transfogaraska sztos. Wiesz może czy jest sens się pakować do aquaparków?
  • Odpowiedz
@Kolgarol powiedz czy widać wirusa, jak z cenami w knajpach na miejscu? Mam na oku tani lot 25.08, ale bije się z myślami czy na budżetowe wakacje się nada.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Julek00: knajpy bardziej puste jak pełne, ceny troszkę mniejsze niż w średniej knajpie we wrocku, piwo po 5zl w lokalu, bardzo dobre ryby/owoce morza. Jest też dużo tanich fadtow pizza/kebab (polecam kartofle z nadzieniem). A jaki budżet planujesz?
  • Odpowiedz
@Kolgarol lot+spanie śniadanie i obiadokolacja to 1300. Zastanawiałem się ile wydam na miejscu w pubach i restauracjach, ale z tego co piszesz to taniej jak nad naszym Polskim morzem.
  • Odpowiedz
  • 3
@Julek00 w słonecznym zależy gdzie jest, przy morzu w kanapie 2 piwa + 2 obiady to koszt około 50lew. Ale np jak się rozjrzysz po kanałach dla Bułgarów to zapłacisz mniej. 2 karafki wina i 4 obiady nas kosztowały około 45lew.
Wszędzie są środki dezynfekujące, ludzi mało, w sklepach obowiązkowe maseczki. Drinki w barze wszędzie 10lew za 2 sztuki tego samego drinka.

@kubiesto ja za przelot zapłaciłem 350zl w obie strony w
  • Odpowiedz