Wpis z mikrobloga

Olaboga, to są takie schizy że tu już jak najbardziej pasuje #patostreamy

Ator dostaje maile od 'niebezpiecznych' ludzi, którzy grożą że go zabiją, bo jest agentem XDDDD

Został zorganizowany zamach na życie grubasa przez (!!!) Sanjayę króla Lehii XDDDDDDDDDDDD "Śmierć zajrzała mi w oczy" XDDDDDDDDDDDD

W ostatnich wyborach dostał kilka propozycji z różnych partii żeby zostać posłem, i to na takich warunkach że wszedłby do Sejmu bez ani jednego plakatu wyborczego, ale oczywiście za każdym razem odmawiał XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Chciałby pojechać na Syberię ze względu na jego "historię rodzinną". Tłuścioch ma coraz większe schizy martyrologiczne, nie tylko atorek jest biedny ale także cała jego rodzina do dziesiątego pokolenia wstecz :< Pojechałby też do Stanów Zjednoczonych, ale "nie ma zamiaru dawać Amerykanom pieniędzy" XDDDD Sory, ale bujać to ja, a nie mnie. Po jego wyglądzie widać że na koncie ma max 10 tys. zł. oszczędności i żyje od pierwszego do pierwszego. W ogóle to ciekawe że niby jest prawnikiem i posiada tyle umiejętności, a cały jego dochód jest z YouTube i ewentualnie od żony XDDDDDDDDDDDD

"Moim ulubionym przedmiotem w szkole była informatyka" - nie kłam grubasie, twoim ulubionym przedmiotem była kanapka ze smalcem i podróbką liliputa, polana majonezem i smażona w głębokim tłuszczu, którą #!$%@?łeś na przerwie podczas stania w kolejce do sklepiku po 6 drożdżówek i podróbkę coli, coby tylko nie umrzeć z głodu czekając na obiad w stołówce. Ator lubił też matematykę, a w szczególności zadania w stylu "Krzysztof kupił na targu 80 arbuzów..."

Jego filmy oglądane są na posiedzeniach partyjnych, w urzędach i instytucjach państwowych. Ator uważa że to nic dziwnego, bo ma pół miliona widzów XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Oczywiście nie zabrakło komentarza odnośnie geo- oraz polityki, jak zwykle nic nieznaczącego. Podsumowując, #ator #pracowniktvn już kompletnie opuścił naszą rzeczywistość i obecnie znajduje się na kursie kolizyjnym z Nibylandią. Na całe szczęście zapowiedział, że niedługo będzie zamykać kanał - i tu po raz pierwszy trzymam za niego kciuki!
ciociaspodlobza - Olaboga, to są takie schizy że tu już jak najbardziej pasuje #patos...
  • 5