Wpis z mikrobloga

@Lorian: W porównaniu do poprzednich lat te progi sukcesywnie spadają. I na pewno jest coraz mniej chętnych, bo w tym roku na jedno miejsce przypada 5 osób, a w poprzednim latach nawet po 7. Z tego co słyszałem i czytałem w 3 rzucie mogą być osoby, które nie zaliczyły wf i będą do nich dzwonić. A poza tym po ogłoszeniu wyników ludzie będą rezygnować. Czytając tutaj jak pisali w 3 rzucie
  • Odpowiedz
@JadrychM: To czyli myslisz ze nawet osoby ze 100 pkt moga sie dostac za którymś rzutem? Ja slyszalem ze te 1600 to ludzie ZAREJESTROWANI podkreślam, i ta szkoła medyczna w łodzi więc mysle ze 2-3 osoby nawet na miejsce.

Co do samych testów z WF itp. bardzo duzo ludzi odpadło na tym wf, bo dwie konkurencje musiały być zakonczone sukcesem.
  • Odpowiedz
@Lorian: Myślę, że pierwszy rzut się dostanie mając nawet 140. W drugim rzucie po rezygnacjach itd powinieneś się dostać. Ewentualnie w 3, ale możesz mieć zaproponowany nie ten kierunek, na który się zgłosiłeś. Wtedy sprawa wygląda tak, że po ulitarce, czyli po szkoleniu w pierwszym miesiącu, ludzie będą rezygnować, bo nie wytrzymają fizycznie i psychicznie i wtedy można prosić o przeniesienie na kierunek inny
  • Odpowiedz
W tamtym roku z tego co czytałem to daje kwalifikacje. Najwyżej mnie walną na pancerniaka i będę chciał się przerzucać później :v
  • Odpowiedz
@JadrychM: No nic, zobaczymy jak to bedzie. Ja mysle ze bardzo duzo ludzi odpadlo, polowa nie przyjdzie i koniec koncow kazdy kto próbował i przeszedł wszystko to się dostanie
  • Odpowiedz
@Lorian: Ja się zgłosiłem na artylerię lufową. Jeśli się nie dostanę to trudno, spróbuję na pewno za rok, a teraz wybiorę się na służbę przygotowawczą. Ale jestem dobrej myśli. Pozostaje mi życzyć powodzenia. Mam nadzieję, że się zobaczymy we wrześniu :D
  • Odpowiedz