Wpis z mikrobloga

@korpoRator: ja miałam w kształcie litery C z firmy Motherhood i byłam zadowolona, teraz się na tej poduszce buja bombelina

@nama dzięki, obczaję!

@korpoRator ja zrezygnowałam z poduszki, bo jednak muszę nogę zarzucać dość wysoko :D jedną z kolder składam po długości na trzy i zwijam w wałek :D idealne

@Mollina no, wiem, ze idealne. Problem w tym, że nie mam przez to swojej kołdry xD
@korpoRator ja tez miałam taką jak @nama i to byl świetny zakup. Bardzo mi odciążała plecy i ogólnie dużo lepiej mi się spało. Niestety minus jest taki że ciężko się przytulać z niebieskim bo poducha trochę odgradza ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i ogólnie zajmuje sporo miejsca.
@korpoRator: polecam taką, która w wypełnieniu ma kulki styropianowe, a nie gąbkę. Bez poduchy bym nie wytrwała. Musi spac ma lewym bo wtedy nie uciska dziecko żadnych żył, prawy jest taki sobie bo od niego bardzo się puchnie, a śpiąc na wznak uciska się aortę i można stracić przytomność i zabić bombla z niedotlenienia :P Co do kształtu - gdzieś kiedyś trafiłam na artykuł szukajac w google „jak dobrać poduszkę ciążowa”