Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Motorowy123: tylko tu wszystko ostre, dla wrażliwych nawet łagodna wersja jest mocno ostra
@Aragonn: Taj-mahal na wielkiej niebieski poleca, na polnej jest jeszcze fajna indyjska, ktoś mi jeszcze kiedyś polecam radhe vega
@demos7enes: No tak, bo jak ktoś już jest hindusem, to znaczy, że od razu jest krytykiem kulinarnym tamtejszej kuchni ( ͡º ͜ʖ͡º). Zresztą, widywałem tam hindusów, więc albo wszyscy oni byli tam pierwszy raz, albo im jednak smakowało. :) Po za tym, Indie to tak ogromna mieszanka kultur i potraw, że w zasadzie ciężko mówić o kuchni hinduskiej (to tak jakby powiedzieć o kuchni europejskiej).
@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Turambetto: pisząc kiepsko mam na myśli za mało indyjsko. Dania są poprawne, ale niektóre mdłe, tak jakby kucharz miał zabronione wyraziście przyprawić. Ja nie znalazłem smaku Indii, który znam z Festiwalu Indii, jadłem tam rewelacyjne żarcie za grosze, (chociaż dawali tylko wege)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Turambetto: kluczem do zrozumienia jest słowo nawet. Ja też tam jadłem kilka razy. W odstępach pół i roku bo nie za bardzo mi smakowaly. Chciałem spróbować różnych dań bo myślałem że zle trafiłem. Koleżanka jednak mnie utwierdziła w przekonaniu że jest to knajpa bez tego czegoś. Jedynie poprawna.