Wpis z mikrobloga

Czy tylko u mnie oficjalna aplikacja Wykopu działa ostatnio ponadprzeciętnie źle?
Nic się nie ładuje ani na Wi-Fi, ani na LTE. Nie jest to też wina telefonu bo ten jest bardzo wydajny.
Na aplikacji nie ładują się praktycznie żadne załączniki czy to w postaci zdjęć czy gifów - czasami pomaga otworzenie w nowym oknie. Nie ma natomiast problemu z ładowaniem reklam (picrel) ( _)

#wykop #zalesie #aplikacjazakop xD
MentorPL - Czy tylko u mnie oficjalna aplikacja Wykopu działa ostatnio ponadprzeciętn...

źródło: comment_1597870942eS56WrTCkCSWsvFtTil9u7.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Zordon_ via iOS więc pewnie inna platforma to inne bugi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Post dotyczy Androida :-D
Co do reklam widziałem dziwniejsze xD Choćby Hołownia chcący podzielić się sekretem na bogactwo. A tu? Kamper jest totalnie z dupy a zewnętrzna karta dźwiękowa za grosze faktycznie była przeze mnie wyszukiwana więc personalizowane ( )
  • Odpowiedz
@MentorPL: Aaaa. W ogóle to na kompie widać "via iOS"? Da radę to zablokować jakoś? Bo to jak zdjęcia z tymi znakami wodnymi co to teraz wszyscy mają xD I te reklamy też się nie wyświetlają u mnie, ale to i dobrze.
  • Odpowiedz
  • 1
@Zordon_ Wydaje mi się, że nie można ani w przypadku iOS ani w przypadku Androida ale może po prostu się z tym niespotkałem.

@indiansupport a to jest dedykowana apka na iOS? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wybacz, nie miałem pojęcia, po prostu nazwa mi się spodobała jako tag stąd dodane "xD" przy tagu.
  • Odpowiedz