Wpis z mikrobloga

Tylko 179,99$ (675zł) za odkurzacz Xiaomi Mijia Vacuum G1 z Polski
➡️Najtańszy, acz bardzo porzadny robot Xiaomi z mopem i inteligentną jazdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo dobra cena i szybka dostawa ze Słubic

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
----------------------------------------

Xiaomi Mijia Vacuum G1 z Polski
⏩179,99$
▶️Flash sale
Dostawa z Polski za darmo

➡️Xiaomi G1to jeden z najtańszych robotów odkurzających od Xiaomi, który jednocześnie odkurzy i umyje podłogę. Odkurzacz jest kompatybilny z aplikacją Mi Home i w inteligentny sposób planuje trasę (ma nawigację żyroskopową i nie będzie tak dokładny z odwzorowaniem pomieszczeń jak np. Roborock czy Viomi V2 Pro, ale będzie jeździł w sposób uporządkowany/zaplanowany i kosztuje prawie 2x mniej). Akumulator o pojemności 2500mAh powinien wystarczyć na 90 minut pracy. Sprzęt został wyposażony w silnik japońskiej firmy NIDEC, który ma zagwarantować bardzo dużą moc ssania na poziomie 2200 Pa. Według producenta jest w stanie pokonać przeszkody o wysokości do 17mm. Po zakończeniu sprzątania robot Xiaomi Mijia Robot G1 automatycznie powróci do stacji ładowania. To zdecydowanie lepszy wybór niż budżetowe roboty Alfawise czy iLife.

➡️Specyfikacja
Marka: XIAOMI
Model: G1
Moc ssania: 2200Pa
Materiał: ABS, Metal
Pojemnik na kurz: 600ml
Pojemnik na wodę: 200ml
Moc: 25W
Technologia mapowania: Żyroskop
Czas pracy: 90 minut
Wtyczka: chińska
Pojemność baterii: 2500mAh
Elektroniczna regulacja siły ssania (4 stopnie) i stopnia zwilżenia mopa (3 stopnie).
Waga: 3.40 kg
Wymiary: 35.00 x 35.00 x 8.20 cm

#xiaomi #mirobot #xiaomig1 #smartdom #gearbest #odkurzacz

źródło: comment_1597868783838nogIDpr1JeoXKIsjxTF.jpg
  • 2