Wpis z mikrobloga

nie uwierzycie co sie przed chwila odje*balo xDDD jeden przegryw z tego tagu w koncu postanowil sie umowic ze mna twarza w twarz (jego nick rozpoczyna sie na "b" a konczy na "w"). spotykamy sie w galerii i mimo ze mnie na tagu wyzywal i cisnal od najgorszych to byl calkiem potulny jak na przegrywka przystalo xDDDDD ja oczywiscie ubralem najlepszy ficik (wartosc okolo 8k), on odj*bany sieciowkowo, niziutki, czolo konczylo mu sie na poylicy i jakis perfum adidas XDDDD siadamy i mowi cos tam ze chady mu wszystko zabraly itd potem wyciaga portfel cos mi tam pokazac a tam widze ze nosi prezerwatywe xDDD pytam sie "po co ci to przegrywie?" a on "no wiesz moze w koncu kiedys zaru*ham". jak saie go zapytalem ile juz ta gumke nosi to odpowiedzial ze z 4 lata bedzie XDDDDDDD szkoda mi sie typa zrobilo to powiedzilalem ze ide do kibla a tak serio polazlem do domu xDDD

#bekazprzegrywow
#przegryw
Przegrywinho69 - nie uwierzycie co sie przed chwila odje*balo xDDD jeden przegryw z t...

źródło: comment_1597845540CQI1mK98Z7rKUuYGeB1Haa.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie można nosić prezerwatywy w portfelu jak go w kieszeni nosisz, niszczą się od tego, zwiększa się szanse na pękanie.
  • Odpowiedz
jego nick rozpoczyna sie na "b" a konczy na "w")


To chyba o mnie ten wpis

mimo ze mnie na tagu wyzywal i cisnal od najgorszych to byl calkiem potulny jak na przegrywka przystalo


Nie
  • Odpowiedz