Wpis z mikrobloga

#konfederacja #polityka

Świetny materiał geja atakowanego przez LGBT, szanuję za odwagę. Poprzednie pokolenie lgbt walczyło o to, by pokazać, że nie są tylko bzikaniem, że mają różne talenty, że potrafią żyć normalnie w społeczeństwie i być wartościowymi ludźmi, to co robi obecne pokolenie, to niweczenie ostatnich 20 lat działań normalnych homosiów, którzy chcą po prostu żyć i dać żyć innym, a nie bawić się w wojnę o bzikanie.
genesis2303 - #konfederacja #polityka

Świetny materiał geja atakowanego przez LGBT...
  • 31
@genesis2303: większość osób z LGBT w Polsce to nie są zadni geje ani żadna z literek LGBT i mają ogólnie w tyłku nowy proletariat tak jak w tylku mieli robotników i chłopów za związku radzieckiego o których to niby wyzwolenie wtedy walczyli (wyzwolenie i wolność czyli zabranie ziemi i wstawienie do kołchozów czyli po lewicowrmu) to są po prostu ideowi bolszewicy chcący robić rewolucje seksualną rodem z grudnia 1917 i zostawić
@genesis2303: w skrócie na potrzeby nowej doktryny udaje się każdego by udowodnić nową paranoję która się wymyśliło. Tak jak kiedyś dumą byly u lewicy chlopskie lub robotnicze korzenie tak teraz jest duma być osoba bezpłciowa kilkuplciowa gejem fetyszysta drag Queen albo osoba o jakoś kosmicznych dewiacjach i orientacjach - Felix Dzierżyński też tak naprawdę pochodził z rodziny robotniczej ;)
@DaeronTargaryen: dobrze, porozmawiajmy zatem o tym ryj-nie-szklanka. Twoim zdaniem każdy gej musi być ofiarą i czuć się ofiarą? Musi celebrować martyrologię gejowską i pozować całe życie na pokrzywdzonego wyrzutka? Nie może poradzić sobie na swój sposób ze swoimi problemami? Ty wiesz lepiej od niego co dla niego i wszystkich gejów jest dobre, a co nie?
@DaeronTargaryen: widzisz dobrych kilka razy w życiu byłem pobity przez patusów, doskonale wiem jak to jest być zaszczutym, powiem więcej to jeden z powodów dla których uważam obecny tęczowy kierunek za błąd, mniej popularna orientacja czy zaburzenia tożsamości płciowej to nie są jedyne powody za które można dostać w morde, można być grubym dzieciakiem, albo rudym, albo mieć odstające uszy, dzieciaki są wredne kiedy określają chierarchię w grupie, a LGBT nie
@ArpeggiaVibration: @genesis2303:

Mamy dwie skrajności:
- jedna doprowadza do niszczenia mienia prywatnego, czy powstawania prac łączących obie symbolika (tęczowa maryjka, itd). najgorszą rzeczą, która z tego wynika, jest obraza uczuć religijnych
- druga skrajność prowadzi kampanie odczłowieczającą pierwszą, co doprowadza się do zpowszedniania ataków na nią, co dalej doprowadza do śmierci. najgorszym outcome'em zachowań tej grupy są samobójstwa grupy przeciwnej.

I jeśli teraz, w stanie polaryzacji, ktoś próbuje mówić, że
@AlBundy95: samobójstwa ludzi lub chęć śmierci to sam w sobie dowód na nieprzystosowanie do życia i burdel w głowie. Jak z pokolenia na pokolenie coraz bardziej się ich okalecza nie wychowując i niczego nie ucząc to nie wiem skąd to zdziwienie. Samobójcy są ofiarami nihilizmu i debilizmu a nie jakichś urojonych odczlowieczan
@Lipathor: który twierdzi, że wina za pobicia nie jest tych co biją tylko autorów filmów, które bijący oglądają, na zasadzie sławnego to przez te gry zabił.


@genesis2303: co xD nie kłam i nie wkładaj w moje usta rzeczy, których nie powiedziałem, dzbanie.

a co do autora filmiku - Gość żyje w anglii, korzysta z tego, co środowiska LGBT wywalczyły w tym kraju i krytykuje tę samą walkę w Polsce. Nie
@AlBundy95: jedna grupa ma bardziej poukładane pod kopułą niż druga i tyle. Krzywe spojrzenia wyzywanie od faszystów plucie w twarz pobicia, profanacje sakrum itd nie są w stanie nikogo skłonić by się zabił - a tych drugich zabijają własne urojenia i zaszczucie przez samych siebie i własne środowisko które wmawia im że są ofiarami losu.

Samobójstwo to rezultat choroby psychicznej a nie działania zewnetrznego inaczej po Auschwitz ludzie by się do
jedna doprowadza do niszczenia mienia prywatnego, czy powstawania prac łączących obie symbolika (tęczowa maryjka, itd). najgorszą rzeczą, która z tego wynika, jest obraza uczuć religijnych


@AlBundy95: pierwsze kłamstwo, dalej nawet nie ma sensu czytać, w UK działalność pierwszej skrajności już doprowadziła do tego że ludzie dostają wyroki za wpisy na tweeterze, ludzie są zwalniani z pracy za to że użyli nie tego słowa co wolno, a w PL doprawadziła do tego,
@Lipathor: wczoraj jasno twierdziłeś, że winna jest propaganda - albo odpowiedzialność jest na człowieku popełniającym czyn zabroniony, albo jest rozmywana na ileś osób, od wczoraj widzę nadal nie zrozumiałeś, bez zaskoczenia.